fbpx
Close

Mintose aprill: laenumahtude ja uute investorite kasv vähenes, keskmine intress tõusis

Avatar

Foto: Mintos

Läti ühisrahastusportaal Mintos andis mai alguses taas investoritele teada numbrid, mis eelmisel kuul ehk sel korral siis aprillis õnnestus saavutada. Taas ei pidanud ettevõtte tegemistes pettuma.

Aprillis rahastati Mintose platvormil kokku 194,9 miljoni euro väärtuses laene ning kõigi aegade vastav number on kasvanud juba 2,19 miljardi euro juurde. Märtsikuu numbrile, mis oli 198,1, jäädi seejuures veidi alla.

Uusi investoreid lisandus platvormile 8280, mis on võrreldav märtsi kuus saavutatuga (9010), kuigi taas veidi väiksem. Kokku on Mintos aja jooksul saanud endale 133 152 registreeritud kasutajat.

Aprilli keskmine intress tuli investorite jaoks 12,63% ning intresse maksti kokku välja 3,01 miljonit eurot. Need on nüüd numbrid, mis märtsiga võrreldes kasvasid oluliselt, kui kuu varem maksti Mintoses vahendatud laenude eest intresse 2,69 miljonit eurot ja keskmine kuuintress oli portaali enda andmetel 11,85%.

Märtsis lisandus Mintosesse taas ka kaks uut laenukontorit Mikro Kapital ja Kredit Pintar, kellest esimene pakub Venemaa ning teine Kagu-Aasia laene.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee palun konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid endale 1% suurust boonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top