fbpx
Close

Järjekordse miljardi piiri ületanud Mintos paisus suvekuumuses nagu pärmi peal

Avatar

Foto: Mintos

Läti ühisrahastusportaali Mintose kasv ei näita aeglustumismärke, kui värskelt ületati vahendatud laenumahtudes kolme miljardi euro piir. Ühtlasi andis keskkond ka teada, et juuli rannailmad nende kasvu ei pärssinud, vastupidi, tegemist oli mitmes kategoorias Mintose läbi aegade edukaima kuuga.

Mintos jõudis miljardi euroni 2018. aasta augustis ning neil võttis see kokku neli tegutsemisaastat. Selleks ajaks oli aga lumepall nii võimsalt veerema hakanud, et teine miljard täitus kaheksa kuud pärast seda. Kolmas miljard võttis veel poole vähem, umbes neli kuud.

Mintose enda sõnul võtavad neid miljardilisi vahefinišeid enda jaoks kinnitusena, et liigutakse õiges suunas ja kasvuruumi on veel tublisti. Täispikka blogipostitust nendel teemadel saab lugeda Mintose kodulehel.

Juulis rahastasid Mintose investorid laene 266,6 miljoni euro väärtuses, juunis oli sama number 237,4 miljonit eurot. Uusi investoreid liitus juulis 12 040 ning koguarv on selles valdkonnas tõusnud 164 995 peale. Nii mais kui juunis oli investorite juurdekasv veidi väiksem kui 10 000.

Juuli keskmiseks intressiks kujunes koguni 13,75% ning intresse maksti investoritele kokku välja 4,17 miljoni euro väärtuses. Kogu tegevusaja peale on see number nüüd üle 50 miljoni euro märgi – 53,03 miljonit.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee palun konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid Mintoselt väikest alustamisboonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top