Investeeri!

SOOVITUSKOODID

Soovituskoodide vahendusel ühisrahastusplatvormiga liitumisel saavad olenevalt portaalidest väikese boonuse mõlemad pooled. Registreerudes läbi meie pakutava lingi toetate Rahajutud.ee keskkonda ning saate osades portaalides samuti veidi alustamisboonust.

ÜHISRAHASTUSPORTAALID

 EstateGuru on Eestis asutatud juhtiv ühisrahastusplatvorm Baltimaades, mis on keskendunud lühiaajaliste kinnisvaraga tagatud ärilaenude vahendamisele. EstateGuru platvormil teenivad investorid tulu investeerides kinnisvaraga tagatud laenudesse ning ettevõtjad saavad kiirelt ja efektiivselt soodsa ligipääsu kapitalile oma plaanide realiseerimiseks. Ajaloo keskmine tootlus nende oma kodulehe andmetel on 12,5%.

ALUSTAN INVESTERIMIST

Eripakkumine: Kuni EstateGurus täitub 11 000 investorit, pakutakse senise 0,5% asemel 1% soovitusraha! Sul pole soovituskoodi? Liitu Rahajutud.ee sõbrana! Sisesta kood EGU07344 registreerumisvormil “Soovituskood” lahtrisse.


Mintos on 2015. aastal avatud Läti ühisrahastusportaal, mis koondab erinevaid laenupakkujaid üle kogu maailma. Portaalis on väga lai valik erinevate finantsasutuste pakkumisi ja erinevaid laenuliike ning investor saab oma portfelli seeläbi paremini hajutada. Ajalooline keskmine tootlus nende enda kodulehe andmetel on 11.99%.

ALUSTAN INVESTEERIMIST

Eripakkumine: Registreeri kohe ja teenid täiendavalt 1% boonust kõikidelt oma investeeringutelt, mis on tehtud 90 päeva jooksul. Loe reeglite kohta SIIT.


Bulkestate on Läti ühisrahastusplatvorm, kus võimaldatakse kinnisvaraomanikel ja arendajatel teha ühispakkumisi klientidele. Portaal töötab põhimõttel, kui projekt on saanud täieliku rahastuse, siis oled saanud investoriks. Kui projekt ei saa täielikku rahastust kokku, siis tagastatakse raha 48 tunni jooksul. Ajaloo keskmine tootlus nende enda kodulehe andmetel on 14,29%.

ALUSTAN INVESTEERIMIST


* Rahajutud.ee palub oma lugejatel investeerimisotsused hoolikalt läbi mõelda, kontrollida kõikide ühisrahastusportaalide tausta ning tutvuda riskidega!