SOOVITUSKOODID

Soovituskoodide vahendusel ühisrahastusplatvormiga liitumisel saavad olenevalt portaalidest väikese boonuse mõlemad pooled. Registreerudes läbi meie pakutava lingi toetate Rahajutud.ee keskkonda ning saate osades portaalides samuti veidi alustamisboonust.

ÜHISRAHASTUSPORTAALID

 EstateGuru on Eestis asutatud juhtiv ühisrahastusplatvorm Baltimaades, mis on keskendunud lühiaajaliste kinnisvaraga tagatud ärilaenude vahendamisele. EstateGuru platvormil teenivad investorid tulu investeerides kinnisvaraga tagatud laenudesse ning ettevõtjad saavad kiirelt ja efektiivselt soodsa ligipääsu kapitalile oma plaanide realiseerimiseks. Ajaloo keskmine tootlus nende oma kodulehe andmetel on 12,5%.

ALUSTAN INVESTERIMIST


Mintos on 2015. aastal avatud Läti ühisrahastusportaal, mis koondab erinevaid laenupakkujaid üle kogu maailma. Portaalis on väga lai valik erinevate finantsasutuste pakkumisi ja erinevaid laenuliike ning investor saab oma portfelli seeläbi paremini hajutada. Ajalooline keskmine tootlus nende enda kodulehe andmetel on 11.99%.

ALUSTAN INVESTEERIMIST


ReInvest24 on Eesti ühisrahastusportaal, mis käivitus 2018. aastal. Portaali visioon on teha kinnisvarainvesteeringud avatud platvormil kättesaadavaks kõigile. ReInvest24 enda avaleht kuvab seniseks kombineeritud tuluks (neto renditootlus + kinnisvara väärtuse kasv) 14,6%.

ALUSTAN INVESTEERIMIST


Bulkestate on Läti ühisrahastusplatvorm, kus võimaldatakse kinnisvaraomanikel ja arendajatel teha ühispakkumisi klientidele. Portaal töötab põhimõttel, kui projekt on saanud täieliku rahastuse, siis oled saanud investoriks. Kui projekt ei saa täielikku rahastust kokku, siis tagastatakse raha 48 tunni jooksul. Ajaloo keskmine tootlus nende enda kodulehe andmetel on 14,29%.

ALUSTAN INVESTEERIMIST


* Rahajutud.ee palub oma lugejatel investeerimisotsused hoolikalt läbi mõelda, kontrollida kõikide ühisrahastusportaalide tausta ning tutvuda riskidega!