fbpx
Close

Suurbritannia residendid said Mintoselt halbu uudiseid

Avatar

Foto: Pixabay

Läti ühisrahastusplatvorm Mintos saatis oma Suurbritannia residentidest investoritele välja teate, et nad on sunnitud ajutiselt katkestama nende võimalused portaali vahendusel investeerida.

“Mintos arendab hetkel uut ärimudelit Suurbritannia turu jaoks. Seetõttu otsustasime ajutiselt peatada Suurbritannia residentide investeerimise meie platvormil olevatesse laenudesse,” seisis portaali teates. Kuigi seda otsesõnu ei mainita, siis suure tõenäosusega on tegemist Mintose poolt brittide Euroopa Liidust lahkumiseks ehk Brexitiks valmistumisega.

Edasi selgitas Mintos oma kirjas, kuidas uus olukord investoreid mõjutab. Kuigi Suurbritannia kasutajad ei saa enam teha laenudesse uusi investeeringuid, siis olemasolevatest laenudest jätkuvad intressimaksed seniste graafikute alusel.

Suurbritannia investorid saavad oma Mintose kontole ligi ka edaspidi ning saavad näiteks müüa oma laene järelturul. Samuti on endiselt võimalik vaba raha igal ajahetkel Mintosest välja kanda.

Kirja lõpus lubab ühisrahastusportaal anda teada kohe, kui parim võimalik lahendus olukorrale on selge ning pakkumine Suurbritannia residentidele saab valmis.


Eesti investoritel Mintoses ühtegi piirangut ei ole ning kui soovite portaalis endale konto luua, siis palun tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid endale 1% suurust boonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top