Rahajutud.ee alustas tegevust 1. jaanuaril 2018. aastal eesmärgiga koondada ühele lehele kokku kõikide Eesti finantsteemadel kirjutavate blogijate postitused ning pakkuda sellele juurde ka omalt poolt huvitavat lugemismaterjali.

Meie missiooniks on edendada eestlaste rahatarkust läbi valdkonnas tegutsevate inimeste kogemuste ja teadmiste. Tahame pakkuda blogijatele senisest suuremat kõlapinda ja võimalust lihtsamini enda tegemisi inimesteni viia, et inimesed näeks, et säästmine ja investeerimine on kõigile kättesaadav ja võimalik.

Rahajutud.ee portaal ei saaks tegutseda ilma meie suurepäraste toetajate ja koostööpartneriteta, kellele pakume vastutasuks võimalust oma kohaloleku ja informatsiooniga meie lugejateni jõuda.

Portaali igapäevane tegevus nõuab palju pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, mistõttu oleme pidevalt otsimas toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga seda vankrit vedada.

Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

“Meie soov on läbi Rahajutud.ee portaali edendada eestlaste rahatarkust ning seda eesmärki jagame me paljude oma toetajatega. Kui meie tegevus Sind kõnetab ja/või tahad oma tooteid ja teenuseid meie kanalites rahvale tutvustada, siis võta ühendust, saame kokku ja arutame, kuidas saame üksteisele kasulikud olla,” sõnab Rahajutud.ee peatoimetaja Siim Semiskar.

Siimuga saab ühendust helistades +372 5664 9737 või kirjutades siim@rahajutud.ee.