fbpx
Close

GetBucks hakkas samuti Mintoses cash back preemiat maksma

Avatar

Mintose ühisrahastusportaalis laene pakkuv GetBucks on järgmiseks laenupakkujaks, kes pikkadele investeeringutele hakkab pakkuma cash back programmi.

GetBucks on osa Frankfurti fintech ettevõttest MyBucks. Laenupakkuja liitus Mintosega esmakordselt 2017. aasta juunis ning sellest alates on investorid panustanud GetBucksi laenudesse rohkem kui 4,9 miljoni euro väärtuses.

GetBucksi cash back programmiga saab investor teenida kuni 4%. 12-23-kuulistesse laenudesse investeerides saab raha tagasi 1%, 24-35-kuulistesse laenude puhul 2%, 36-47-kuuliste puhul 3% ning maksimaalse 4% annab investeerimine vähemalt 48-kuulistesse laenudesse.

Poolas, Botswanas, Keenias ja Zambias laene väljastava ettevõtte cash back kampaania kestab 13. aprillini.

Cash back programmis kvalifitseeruvad üksnes Mintose põhituru laenud. Enne alustamist tuleb investoril liituda cash back kampaaniaga. Täpsemat infot saab Mintose kodulehelt.

Enne GetBucksi laenudesse investeerimist tasub vaadata nende senist tagasimakseajalugu. Üks võimalus on jälgida Mintose ametlikku statistikat ning teine väärt koht statistika ammutamiseks on blogis “Fabulous life adventures” ilmuvad igakuised postitused.

* See artikkel on kirjutatud informatiivsel eesmärgil ning pole mõeldud investeerimisalase nõuandena. Iga investor peab oma investeerimisotsused ise läbi mõtlema ning vajadusel küsima nõu ekspertidelt.

Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top