fbpx
Close

VIDEO | Mintose tegevjuht Martins Sulte nõuanne investoritele: hajuta, hajuta, hajuta!

Avatar

Läti ühisrahastusplatvorm Mintos pani oma Youtube’i keskkonda üles video Riias toimunud P2P konverentsilt, kus ühena esinejatest astus rahva ette ka Mintose tegevjuht Martins Sulte, kes rääkis fintech ja P2P valdkondadest üldisemalt ning tutvustas ka Mintose tulevikuplaane.

“Mintos pakub massiivset võimalust hajutada oma investeeringuid. Alustada saab väikestest summadest, võimalik on üles ehitada ülimalt hajutatud portfell ning teenida head tootlust. Selle juures saab riske minimeerida, kuna portfell on korralikult hajutatud,” kiitis Sulte oma portaali.

Väikeinvestorite poole pöördudes lisas ta: “Kui inimesed minu käest küsivad, kuidas Mintoses investeerida, siis minu soovitus on alati, et hajuta, hajuta, hajuta! Hajutamist ei ületa investeerimises mitte midagi ning sama kehtib muidugi ka erinevate varaklasside vahel hajutamisse.”

Tuleviku kohta lubas Sulte, et Mintosel on suured plaanid hakata investoritele pakkuma investeerimise kõrvale ka lisateenuseid nagu näiteks pangakonto ning mobiilirakendus.

Sulte tutvustas kuulajatele ka Mintose värskeimat Invest & Access toodet ning seejuures avaldas ta huvitavad numbrid, et 85% portaali kasutajatest kasutab praegu investeerimisel automaatpakkujat ning üksnes 15% investoritest on jäänud truuks manuaalsele investeerimisele.

Sulte sõnul toodigi Invest & Access turule seetõttu, et inimestele investeerimine veel lihtsamaks teha ning pakkuda ka võimalust paigutatud kapital võimalikult kiirelt vajadusel välja võtta.

Invest & Access puhul on tegemist n-ö “musta kasti” tootega, kus platvorm ise valib investori eest laenud, kuhu tema raha panustatakse. Mingid kriteeriumid on võimalik ette anda, aga suures plaanis usaldatakse otsused ikkagi platvormile.

Mintose jaoks on tegemist loogilise edasiarendusega, kuna platvormil on oma laenudega väljas suurel arvul laenukontoreid, kes kõik soovivad, et nende laenud rahastatud saaks. Invest & Access aitab Mintosel teiste laenude hulgas panustada ka sellistesse pakkujatesse, kes muidu enamus investorite automaatpakkujates erinevatel põhjustel välja on lülitatud.

Investorite usalduse eest pakub Mintos Invest & Access tootega midagi ka vastu ning peamiste punktidena tõi Sulte oma ettekandes välja lihtsuse ning asjaolu, et portaali lisatavatele uutele laenudele pääsevad esmajoones ligi Invest & Access portfellid.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee palun konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid endale 1% suurust boonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top