fbpx
Close

Uudised Mintosest: Mogo jätkab cashbacki ning esimesed Mehhiko laenud

Avatar

Läti ühisrahastusplatvormi Mintose jaoks võiks vabalt Rahajutud.ee lehele teha juba oma rubriigi, kuna uudiseid tuleb sealt ettevõttest peaaegu igapäevaselt.

Viimase nädala jooksul andis Mintos teada, et nende platvormi üks suurimaid laenupakkujaid Mogo pikendas taas oma cashback kampaaniat, nüüd saab investeerida ka Mehhikos välja antud laenudesse ning Venemaal investeerimise võimalused on samuti laienenud.

Mogo cashback kampaaniast oleme juba kirjutanud ning seda on ka juba mitmel korral pikendatud. Sel korral anti teada, et investorid saavad nüüd teatud laenudesse panustamisel osa rahast tagasi kuni 16. juunini. Kampaania alla lähevad laenud, mille pikkus on alates 12 kuust ning cashbacki saab olenevalt laenu pikkusest 1%-5%.

Mehhiko laenuturult on Mintosega liitunud Credilikeme nimeline ettevõte, mis pakub Läti platvormil laene mehhiko pesos (MXN). Mintose blogi sõnul on Credilikeme innovatiivne firma, mis pakub mehhiklastele tarbimislaene internetis ning mobiiliäpi vahendusel.

2012. aastal asutatud ja pärast seda üle 35 000 laenu väljastanud Credilikeme mehhiko pesos pakutavad laenud toovad investorile kuni 16% suurust aastatootlust. Laenude suurused on 3700-19 000 MXN ning tähtajad ühest kuni seitsme kuuni.

Venemaale laenamise võimalusi suurendab Mintoses uue kontori Dozarplati liitumine, kes hakkab pakkuma laene eurodes ja rublades. 2011. aastal asutatud ettevõttel on 14 linnas kokku üle 100 kontori. Mintose platvormil pakutavad laenud saavad olema keskmiselt 200 euro suurused ning 12 kuulise tähtajaga. Investorid võivad oodata tootlusnumbreid 11% eurolaenude ja 17,5% rublalaenude puhul.

* See artikkel on kirjutatud informatiivsel eesmärgil ning pole mõeldud investeerimisalase nõuandena. Iga investor peab oma investeerimisotsused ise läbi mõtlema ning vajadusel küsima nõu ekspertidelt.

Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top