fbpx
Close

Mogo pikendas Mintoses oma cash back kampaaniat

Avatar

Foto: Mintos

Eelmisel nädalal teatas Mintose ühisrahastusplatvorm, et laenupakkuja Mogo on pikendanud oma “raha tagasi” kampaaniat 16. aprillini. Vaatame, mida täpsemalt Mintose põhiturult hetkel cash back kategooriasse sobivate laenude hulgast valida on.

1% cash back ootab investorit Mogo laenude puhul, mille pikkuseks on 12-23 kuud.

12-23 kuu pikkuste laene on artikli kirjutamise hetkel saadaval 774, neist 676 autolaenud ja 98 personaallaenud. Riikide valik on lai – Eesti, Läti, Leedu, Poola, Rumeenia ja Bulgaaria kõik on esindatud. Kõrgeim intress, mida pakutakse on 14%, madalaim 9,0%.

2% raha tagasi preemia saab investor 24-35 kuu pikkustesse laenudesse panustamisel.

Siia sobivaid laene on antud hetkel Mintoses pakkuda 1293, neist 818 autolaenud ja 475 tarbimislaenud. Riikidest on samuti kõik kuus Mogo põhilist tegevuskohta esindatud, kõige suurema osakaaluga Läti (617 laenu). Kõrgeim pakutav intress taaskord 14% ning madalaim ühe õnnetu autolaenu näitel kõigest 8%.

3% cash back tasu ootab investorit 36-47 kuuliste Mogo laenude puhul.

Siin vahemikus on hetkel üleval 489 laenu, mis kõik on autolaenud. Riikidest on esindatud kõik eelpoolmainitut, kuid kolm Balti riiki moodustavad valdava enamuse. Kõrgeim pakutav intress on 13% ning madalaim taas ühe laenud esindada jäetud 8%. Eesti laenude puhul on seejuures parimaks võimalikuks intressiks siin kategoorias 12,5%.

4% on järgmine raha tagasi pakkumise samm ning sinna kuuluvad 48-59 kuu pikkused laenud.

Selle kategooria on kiired investorid ilmselt juba tühjaks teinud, kui saadaval on kirjutamise hetkel vaid 15 autolaenu – 7 Lätist ja üksikud ka teistest riikidest. Kõrgeim saadaolev intress on vaid 12% ja madalaim 11%.

5% Kõige suuremat cash back preemiat saab teenida 60+ kuuliste Mogo laenude puhul.

Siin laene küll on, 135 autolaenu kolmest Baltikumi riigist ja Bulgaariast, kus kõrgeim intress on 12% ja madalaim 11%.

NB! Mogo cash back kampaanias osalemiseks tuleb eelnevalt ennast registreerida. Seda saab teha SIIN.

* See artikkel on kirjutatud informatiivsel eesmärgil ning pole mõeldud investeerimisalase nõuandena. Iga investor peab oma investeerimisotsused ise läbi mõtlema ning vajadusel küsima nõu ekspertidelt.

Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

3 Comments

  1. Milla või kuidas Mintos investori kontol cash back’i kajastab? Litsusin nädalavahetusel kõvasti plekki Mogodesse, aga ühtegi käššbäkki pole kontole tulnd.

  2. Haa, Mintos kardab! Nii, kui kommi maha panin siia, tuli meili teade, et käsššbäkk on kontole tulnud.
    Rahu maa peal (Baltikumis) on taastatud, tänan tähelepanu eest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

3 Comments
scroll to top