fbpx
Close

Mintose ühisrahastusplatvorm sai taas kamaluga tunnustust

Avatar

Foto: Mintos

Läti ühisrahastusportaal Mintos teatas veebruari lõpus, et taaskord on ettevõte saanud oma 2018. aasta tegevuse eest erinevaid auhindu.

Juba kolmandat korda sai Mintos alternatiivrahandusest kirjutava AltFi auhinna, kui nimetati parimaks rahva lemmiku kategoorias. Juba kolm aastat on investorid valinud just Mintose oma lemmikuks Euroopa portaaliks. Platvormi edu pole eriti üllatav, kuna rohkem kui 70-st riigist on Mintosega liitunud üle 117 000 investori.

Poolas, Wroclawis sai Mintos auhinnagaalal The Loan Magazine Awards 2018 pärjatud tiitliga “Aasta 2018 parim finantspartner”. Auhindu antakse Poolas tegutsevatele parimatele pangavälistele laenusektoris tegutsevatele ettevõtetele ja teenustele.

Ja veel, Mintos nimetati ka Tech5 2019 raames üheks Euroopa kõige kiiremini kasvavaks finantstehnoloogiafirmaks. Tech5 toob esile kuumemaid Euroopa ja Iisraeli idufirmasid vastavalt nende kasvule ja potentsiaalile.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee palun konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid endale 1% suurust boonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top