fbpx
Close

Mintose suvehullus ehk võidujooks investorite rahale intensiivistub

Avatar

Foto: Mintos

Läti ühisrahastusportaalis Mintos on laenukontorid pidamas investorite raha nimel üha karmimat võitlust. Selle lahingu viimaseks näiteks on äsja Mintoses 10 laenukontori poolt käima lükatud suvine cashback kampaania, kus investoritele pakutakse kiirelt reageerides investeeringult kuni 1% raha tagasi.

Kui viimastel kuudel on Mintoses investorite rõõmuks intressid niigi järjest kõrgemale roninud, siis hiljutise cashback kampaania abil saab oma tootlust veelgi suurendada. Cashbacki suurus oleneb, kui pika tähtajaga laenudesse soovitakse investeerida. Kuni 3-kuulised laenud toovad investeeringust tagasi 0,25%, 3-6-kuulised laenud 0,50%, 6-9-kuulised 0,75% ja üle 9-kuulised 1%.

Tegemist on eripakkumisega, mis kehtib ainult 5. juunist kuni 19. juunini. Arvesse lähevad üksnes Mintose põhiturult hangitud laenud ning kampaanias osalemiseks peab sellega esmalt ka liituma.

Millised laenukontorid sel korral cashbacki pakuvad?

Kui võtta aluseks Mintose enda poolt toimetatav laenukontorite reitingusüsteem, siis ükski tugevama otsa laenupakkujatest (A reitinguga) seekordses kampaanias ei osale. Parima reitinguga on vastavalt Suurbritannias ja Armeenias laene pakkuvad Peachy (B) ja Varks (B).

Sealt edasi tulevad poolakatele laenav Kuki (B-), Kasahstanis tegutsev Tengo (B-) ja Moldova inimeste laenuvajadusi rahuldav Sebo (B-). Pooled cashback kampaanias osalevad laenukontorid on Mintose mõistes madala reitinguga Kredo (C+), Metrokredit (C+), Monega (C+), Tigo (C+), Lendo (C+).


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee palun konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid endale 1% suurust boonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top