fbpx
Close

Mintose laenupakkuja laiendas Aafrikas haaret

Avatar

Mintose ühisrahastusportaalis laene pakkuv GetBucks laiendas oma haaret Aafrika turul, kui nüüd saab investeerida ka Keenia ja Zambia tarbimislaenudesse.

Mintos toob oma kolmapäeval avaldatud pressiteates välja, et mõlemas riigis on GetBucksi laenukontoril erikokkulepped, mille kohaselt tagasimaksed võetakse maha otse laenaja palgasummast.

GetBucks on osa Frankfurti fintech ettevõttest MyBucks. Laenupakkuja liitus Mintosega esmakordselt 2017. aasta juunis ning praeguseni pakkus investeerimisvõimalusi Poolas ja Botswanas. Alates Mintosega liitumisest on investorid panustanud GetBucksi laenudesse rohkem kui 4,9 miljoni euro väärtuses.

Keenias laenatakse väidetavalt üksnes riigi ning omavalitsuste töötajatele ja kohaliku õpetajate ühingu liikmetele. Zambias antakse laene hariduse omandamiseks ning vaid riigi suuremates firmades töötavatele inimestele. Mõlemas riigis on laenudel eritingimused, mis lubavad tagasimaksed lahutada maha otse laenaja palgast.

Keenias välja antavad laenud on keskmiselt 800 eurosed ning 36 pikkuse tagasimakseperioodiga. Zambias pakutavad laenud on keskmiselt 600 eurot ja tagasimaksegraafik on ajatatud 13-36 kuu peale. Investorid võivad oodata kuni 13% intressitulu.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top