fbpx
Close

Mintos tegi märtsis taas võimsa tulemuse ja maksis välja rohkem kui 2,5 miljonit eurot intresse

Avatar

Foto: Mintos

Läti ühisrahastusplatvorm Mintos jätkas ka märtsis korralikku kasvu, kui kuu jooksul jäädi rahastatud laenude summalt napilt alla 200 miljoni euro (198,1 miljonit). Veebruaris oli sama number 157,5 miljonit eurot.

Kokkuvõttes jäi märtsi lõpu seisuga Mintosel veel napilt uus oluline verstapost alistamata, kui aegade peale kokku on rahastatud 1,99 miljardi euro väärtuses laene. Etteruttavalt võib öelda, et juba aprilli esimestel päevadel see piir purustati ja nüüdseks jahitakse juba järgmist miljardit.

Investoreid lisandus märtsis portaali 9010 ning kokku on Mintosega liitunud 124 872 investorit. Veebruaris oli uusi liitujaid 7641 ehk peaaegu poolteisttuhat vähem.

Intresse maksis Mintos tänavu märtsis välja 2,69 miljoni euro eest ning kõigi aegade peale kokku on välja makstud 38,83 miljonit eurot. Veebruaris oli intressimaksete summa 2,51 miljonit eurot.

Keskmine intress Mintose platvormil tuli nende enda andmetel märtsis 11,85%. Veebruaris oli sama number 11,6%.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee palun konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega teenid endale 1% suurust boonust ja toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top