fbpx
Close

Mintos laienes taas: investorite valikud suurenesid Bulgaarias ja Poolas

Avatar

Läti ühisrahastusportaal Mintos teatas sellel nädalal taas kahe laenukontori lisandumisest platvormile, kui investoritele laienevad investeerimisvõimalused Bulgaarias ja Poolas.

Internetis tegutsevat Bulgaaria laenupakkujat Credissimot nimetatakse Mintose blogis koguni “auhindu võitnud” laenupakkujaks. Tegemist on 2007. aastal asutatud üle-Euroopalise ettevõttega, mis on silma paistnud innovatiivsusega. Mintose andmetel võtsid just nemad esmakordselt kasutusele täisautomaatse Facebook Messengeri roboti. 2017. aasta mais saadi esimeseks laenukontoriks, kes võttis klientidelt laenumaksetena vastu ka bitcoine.

Kesk- ja Ida-Euroopas tegutseva Credissimo laenuportfelli suuruseks on 15 miljonit eurot ning Mintose platvormil võivad investorid oodata kuni 12% suurust aastatootlust. Bulgaaria puhul on tegemist 100-1000 euro suuruste tarbimislaenudega, mille tagasimaksetähtaeg on 30 päevast kuni 24 kuuni.

Paar päeva hiljem teatas Mintos, et portaaliga on liitunud Poola ettevõte Kuki.pl, kes pakub lühiajalisi tarbimislaene nii eurodes kui Poola zlottides.

Firma poolt välja antavad laenud jäävad vahemikku 420-1760 zlotti ning keskmiseks tagasimaksetähtajaks on 30 päeva. Investorid võivad oodata kuni 13,1% suurust aastaintressi. Hetkel on Kuki.pl laenuportfelli suurus umbes 4,1 miljonit eurot.

* See artikkel on kirjutatud informatiivsel eesmärgil ning pole mõeldud investeerimisalase nõuandena. Iga investor peab oma investeerimisotsused ise läbi mõtlema ning vajadusel küsima nõu ekspertidelt.

Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top