fbpx
Close

Mintos kaasas 5 miljonit eurot, et hakata pakkuma pangakontot ja deebetkaarti

Avatar

Läti ühisrahastusportaal Mintos andis kolmapäeval teada, et nad kaasasid 5 miljonit eurot investorite raha, et hakata liikuma traditsiooniliste pangateenuste suunas. Täpsemalt on Mintosel plaanis hakata oma kasutajatele väljastama IBAN pangakontosid ning deebetkaarte.

Senisele põhitegevusele ehk laenude vahendamisele lisaks on Mintose ambitsiooniks hakata pakkuma ka rahvusvahelisi pangakontosid, mis võimaldavad portaali investoritel teha ja saada ülekandeid üle kogu maailma. Näiteks võib lasta tööandjal oma palga kanda Mintose kontole. Koos kontoga on võimalik soetada ka pangakaart, millega on võimalik pangaautomaatidest sularaha välja võtta või teha pangamakseid üle kogu maailma.

See kõik saab võimalikuks, kui Mintosele omistatakse vastav litsents, mida nad hetkel taotlemas on.

“Klientidele personaalse IBAN konto ja deebetkaardi väljastamine tähendab suurt hüpet meie teenustes ning aitab oluliselt kliendikogemust parandada,” sõnas Mintose tegevjuht Martins Sulte pressiteate vahendusel. “Varsti saavad kõik oma Mintose IBAN kontot kasutada palga või teiste maksete saamiseks ning samuti saab edasi Mintost kasutada laenudesse investeerimisel ning tulu teenimisel. Meie planeeritav mobiiliäpp teeb kõik selle veel mugavamaks.”

Mintose kiirelt kasvav kliendibaas on ületanud 87 000 investori piiri ning praegusele 71-le riigile loodetakse lähiajal veel lisa saada. Tänavuse aasta lõpuks loodetakse portaalis jõuda 100 000 registreeritud kasutajani ning 2019. aasta lõpuks peaks see number olema veel kolm korda suurem.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top