fbpx
Close

Lendo alustas Mintoses järjekordset cash back kampaaniat

Avatar

Läti ühisrahastusportaal Mintos teatas kolmapäeval oma investoritele, et laenupakkuja Lendo teeb uue cash back kampaania, mis kestab sel korral 7. märtsist kuni 7. aprillini.

Sel korral pakutakse investoritele raha tagasi boonust 1,5% laenudele, mille tähtaeg on pikem kui 9 kuud.

Cash back programmis kvalifitseeruvad üksnes Mintose põhituru laenud. Enne alustamist tuleb investoril liituda cash back kampaaniaga. Täpsemat infot saab Mintose kodulehelt.

Lendo pakub tarbimislaene Gruusias ning investeerida on võimalik nii eurodes kui ka larides (GEL). Laenumahtude järgi on tegemist ühe Mintose suurima partneriga, kui pärast 2016. aasta juuli kuud on Mintose platvormil vahendatud laene 153 miljoni euro eest ning keskmine intress on olnud 12,5%.

Lendo motivatsioon järjekordseks raha tagasi kampaaniaks on mõistetav, kuna kolmapäevase seisuga oli umbes 99 000 laenust Mintose põhiturul koguni 26 433 Lendo pakutavad laenud. Selle numbriga ollakse Mintoses hetkel laenuplatvorm, kellel on kõige rohkem “avatud” laenuvõimalusi.

Neist suurem osa, täpsemalt 17 857, olid tarbimislaenud tähtajaga üle 9 kuu ehk laenud, mis otseselt kvalifitseeruvad cash back kampaania alla.

Kui avada blogis “Fabulous life adventures” ilmunud statistikat, siis Lendo poolt eurodes välja antud lühilaenudest on graafikus hetkel 78% ning pikematest kui 6 kuulistest laenudest 81%. Larides (GEL) välja antavate laenude puhul on samad näitajad vastavalt 77% ja 82%.


Kui soovid Mintoses investeerimisega alustada, siis tee konto läbi Rahajutud.ee lingi. Sellega toetad meie portaali tegevust. Täpsemalt loe SIIT.

scroll to top