fbpx
Close

Tahad teada, kuidas ühisrahastus tegelikult toimib?

Avatar

Foto: Mintos

Tänavu suve alguses, täpsemalt 7.-8. juunil, toimub Riias suur P2P ühisrahastuse konverents, kus esinejatena astuvad üles nii investorid kui ka erinevate portaalide esindajad. Ühtlasi avab Mandri-Euroopa suurim ühisrahastusportaal Mintos selle konverentsi raames oma investoritele ka kontori uksed ning laseb kiigata ettevõtte köögipoolele.

Konverentsil on esinemas teiste seas ka Eesti ühisrahastusportaalide esindajad, kui Estateguru tegemisi tutvustab tegevjuht Marek Pärtel, Crowdestate’i poolt astub üles nende Läti partner Edgars Ivanovs, Reinvest24 poolt tuleb lavale tegevjuht Tanel Orro ja samuti tegevjuhi ametinimetust kandev Kaidi Ruusalepp räägib Funderbeami tegevusest.

Iduettevõtlust esindab endise Taxify ehk nüüdse Bolti tegevjuht Markus Villig ning loomulikult ei puudu konverentsilt ka Mintose esindus, kelle poolt tulevad rääkima tootejuht Marcis Gogis ja tegevjuht Martins Sulte.

Ürituse piletid maksavad 149 eurot üheks päevaks ning 249 eurot kaheks päevaks. Vaata täpsemalt SIIT.

Mintose investoritel tasub minna kohale veel päev varem, kuna 6. juunil avab ühisrahastusportaal oma registreerunud kasutajatele sõna otseses mõttes uksed ja korraldab lahtiste uste päeva oma Riia peakontoris.

Mintos pakub oma veebilehel investoritele ka -10% soodustust konverentsi pileti hinnast. Kui sa pole veel Mintoses ennast registreerinud, siis tee seda palun läbi Rahajutud.ee soovituslingi SIIN, siis toetad sellega ka meie tegutsemist.

scroll to top