fbpx
Close

Eesti ühisrahastusplatvorm sai kõva rahvusvahelise liitlase

Avatar

Reinvest24 kinnisvara ühisrahastusplatvorm ühendab jõud rahvusvahelise kinnisvaraarendajaga KIRSAN.

„Selle koostööga paneme kahe ettevõtte pädevused kokku, et saavutada peamine missioon – muuta turvalised kinnisvarainvesteeringud kõigile kättesaadavaks” ütleb Reinvest24 tegevjuht Tanel Orro.

Ta lisab, et seni on alati oldud väga konservatiivsed selles osas, milliseid projekte oma platvormile pandud on. “Seetõttu on meie platvormil rahastatud projektide maksejõuetuse määr null protsenti. Kirsaniga suudame oma äritegevust laiendada, pakkudes veelgi silmapaistvamat kinnisvaraportfelli, optimeerida ehituskulusid ja toetada investorite huve otsustusprotsessides,” selgitab Orro.

Vaata reaalajas kuidas su raha kasvab

Läbipaistvus ning investoritele ülevaadete andmine on alati olnud Reinvest24 jaoks oluline ning seda on siiani väga edukalt tehtud. Platvormi lõppeesmärk on pakkuda kõige turvalisemat kinnisvarasse investeerimise keskkonda. Seda silmas pidades tutvustati eksklusiivset võimalust jälgida reaalajas platvormi Moldova arendusprojektide ehitust, mis teeb Reinvest24 esimeseks, kes seda oma investoritele võimaldab.

Platvormi investorid saavad reaalajas vaadata ehitusobjektide turvakaamerate pilti ning näha kuidas hooned kerkivad, ehk kuidas nende raha kasvab. Otseülekanne toimub ööpäevaringselt ning seda on võimalik vaadata Reinvest24 blogist, kus igale projektile on pühendatud eraldi artikkel.

Investorite huvid – peamine prioriteet

Lisaks juba mainitud eelistele toob see partnerlus kaasa edasise laienemise Euroopa riikidesse ja projektide parema turvalisuse taseme. Tegelikult tõestavad mõlema ettevõtte edukalt teostatud projektid platvormi usaldusväärsust ja sügavaid teadmisi oma tegevuses. Hiljuti avaldati platvormil juba sajas projekt. Nendest projektidest on tänaseks 35 protsenti edukalt lõpetatud, teenides investoritele keskmiselt 14,8 protsenti. Sealjuures pole olnud ühtegi ebaõnnestunud projekti.

Saage tuttavaks KIRSANiga

Koos KIRSANiga on reinvest24 edukalt teostanud kolm projekti – Bauskas kortermaja arendus Lätis ning Nistor ja Belgrad kortermaja arendused Moldovas. Ettevõte on aktiivselt arendanud kinnisvara üle Euroopa alates 2010. aastast, luues portfelli 100m+ eurot. Oma sügavate teadmistega ehitus valdkonnas on KIRSAN spetsialiseerunud igasuguse keerukusega elamu- ja ärikinnisvara projektide arendamisele.

“Reinvest24-Kirsani partnerlus on võimas kombinatsioon. Reinvest24 sügavad teadmised keerulistest fintech-lahendustest, suurepärasest investorsuhete haldamisest ja paindlikkust koostööle tuginevast lähenemisest täiendavad ainulaadselt KIRSANi meeskonnatööd,” ütles KIRSANi tegevjuht Sergiu Coman.

Ta lisas, et partnerluse ühine ambitsioon on saavutada erakordseid tulemusi, mis aitab kaasa edasisele kasvule ja arengule. “Mis kõige tähtsam, see tugevdab oluliselt Euroopa ühisrahastussektorit,” sõnab Coman.


* Tegemist on Rahajutud.ee veebiportaali koostööpartneri poolt toetatud postitusega.

scroll to top