fbpx
Close

Kuidas saada eluaegne varu veini tasuta?

Avatar

On olnud pikk päev ja oled lõpetanud oma investeeringu portfoolio diversifitseerimise. Nüüd on aeg lõõgastuda ja nautida oma passiivset sissetulekut ning teha lahti üks hea pudel veini. Kuid need võrgutavad, luksuslikud ja siidised eliksiirid ei tule odavalt. Õnneks saame oma investoritele võimaldada suurepärast investeerimisstrateegiat, et hoida veinikelder täidetuna kuni aegade lõpuni. Kes siis ei tahaks teha investeeringut, mis võimaldaks igapäevaselt pudel veini?

Kuidas oleks saada pudel Côtes du Rhône iga päev…

On mitmeid imelisi veine, mis sobivad meie investorite maitsemeeltele. Kuid selles olukorras, kasutame head pudelit punast Côtes du Rhôn näitena. Jutt käib rikkalikust ja aromaatilisest veinist (ideaalne meie peagi rikkate investorite jaoks). Tavahind pudeli kohta meie turul on 8€ kuid hinnad võivad erineda olenevalt riigist. Nii siis, kui palju oleks vaja investeerida Reinvest24‘ga, et garanteerida eluaegne varu Côtes du Rhône’i? Võtke lonks, ja loe edasi.

Investeerides 22K võrdub pudel päevas

Kui sa peaksid investeerima 22,000€ kinnisvarasse läbi Reinvest24, siis meie kinnisvara investeeringu platvorm tagaks sulle tervisliku rahavoo üüritulust ja kapitali kasvust. Kasum on piisav, et juua (või vähemalt osta) üks pudel Côtes du Rhône veini iga päev, 8€ väärtuses.

Lihtsustame asja natuke: 

Turukasv on keskmiselt: 6% (kapitali kasv)

Üüritulu: 8% (igakuine rahavoog)

Investeering: 22,000 eurot

Vastavalt meie uuringutele, mis on läbiviidud meie ekspert Reinvest24 meeskonna poolt, investeerides 22K tagab Reinvest24 investoritele sissetulekut summas 0.005861111111 eurot iga minut:

Korrutades,

0.005861111111 eurot x 1440 minutit (24 tundi)

…annab sulle 8,44€ iga päev, ah voilà!

Seal on sinu igapäevane pudel head veini!

Investeerides 36.5K võrdub pudel päevas + kapitali kasv jääb puutumata 

Nüüd, kui sa peaksid investeerima 36,500€ kinnisvarasse läbi Reinvest24, siis meie kinnisvara investeerimisplatvorm tagaks sulle piisavalt raha, ainuüksi üüritulust (8€ iga päev), et osta endale igapäevane pudel Côtes du Rhône veini ja jätta alles 6% kasumit kapitali kasvust. Nii siis, võid isegi hakata koguma raha oma enda château jaoks, nagu Brangelina.

Võid müüa oma osaluse iga hetk, et tagasi saada oma esialgne investeering

Kui mingi põhjuse pärast oled nautinud juba piisavalt kaua pudel Côtes du Rhône veini iga päev, võid alati väljuda ja müüa oma osalus meie järelturul. Kõik see aeg, kus said igapäevast passiivset sissetulekut üle 8 euro, oled ka alles hoidnud oma algkapitali. Müües oma osakud ja väljudes investeeringust, on sul ikka oma raha alles (22K või 36.5K) ning ka lisaks täiendav kapitali kasvutulu, mis on kogunenud investeeringuperioodi jooksul.

Kinnisvara ja vein mõlemad muutuvad ajaga paremaks

Just nii! Iga peene ja teadliku investori jaoks need mõlemad kaks toodet on ajas kasvava väärtusega. Sinu kinnisvara toob sulle tasuva kasumi peale pikaajalist perioodi tänu oma kapitali kasvule (6% keskmine hinnatõus iga aasta). Teisest küljest, sinu Côtes du Rhône pudelid ka tõusevad väärtuses läbi aja. Näiteks, tavahind pudel 1982 Lafite Rothschild’i eest tagasi 2011. aastal oli $5,500 (see on 6,548% hinnatõus). Nii palju on mõned veinihinnad muutunud 25 aasta jooksul. Ja muidugi, tuleb arvesse võtta ka fakti, et veinid maitsevad ka paremini aastatega.

Kinnisvara ja vein võivad parandada sinu tervist ja jõukust

Kinnisvara ja vein võivad mõlemad teha sind rikkaks finantsiliselt ja füüsiliselt. See on küll põhjus miks naeratada ja hoida enda mõistus, keha ning hinge rahus, positiivse väljavaatega. Investeerimine kinnisvarasse võib tagada sulle positiivse rahavoo üüritulust ja kapitali kasvutulust. Seda tüüpi kasumid aitavad sul edasi investeerida ja divertsifitseerida oma portfooliot veelgi rohkem jõukust tagavate varadega. Ühed kõige suuremad eeliseid kinnisvara osas on, et see aitab sul võidelda inflatsiooni vastu, tagades sinu investeeritud kapitali väärtuse kasv läbi aja. See on ka üks kõige kindlam investeering volatiilsuse mõttes.

Arvestades, et aktsiate ja teiste varade väärtused võivad kõikuda drastiliselt, kinnisvaraturg püsib üsna stabiilsena kogu pikaajalis perioodi jooksul, just see on miks kinnisvara hinnd on kasvanud ja alati jäävad kasvama. Investeerimine kinnisvarasse on oluline iga tervisliku investeerimis portfooli jaoks; see võimaldab sulle tervisliku rahavoogu ja kapitali kasvutulu, eriti siis kui arendad oma kinnisvara, just nii nagu Reinvest24 teeb nende üürikorteritega Tallinna Ülemiste City rajoonis. Hea uudist on see, et nüüd saad investeerida kinnisvarasse alates 100’st eurost.

Investeeri kinnisvarasse (ja heasse veini) juba täna 

Peale pikka päeva rasket tööd ja investeerimist, tasub kindlasti üks klaas Côtes du Rhône’i (praktiliselt tasuta) ennast ära. Nii siis, kuidas kõlab? Investeeri targalt ja võimalda endale eluaegne varu kvaliteetveini. Oluline: antud investeeringud ei sisalda veinikeldrit. Alusta juba täna tehes kaine investeering kinnisvarasse. Avastage meie investeerimisobjektid, mis võimaldavad investoritele maitsvat üüritulu ja suursugust kapitali kasvutulu. Kui oled juba valmis korki lahti tegema ja suurendama oma jõukust, liitu kohe et investeerida kinnisvarasse.

Lahtiütlus: Artikli uurimisel ja kirjutamisel ei kahjustatud ühtegi viinamarja. Reinvest24 otsib endiselt mitmeid kaduma läinud Côtes du Rhône veini pudeleid, mis imekombel kadusid samal ajal kui see sisu loodi.


Blogipostitus ilmus esimesena 30. oktoobril Reinvest24 blogis.

* Tegemist on Rahajutud.ee veebiportaali koostööpartneri poolt toetatud postitusega.

scroll to top