fbpx
Close

Pärl portfellis: Reinvest24 laieneb Euroopa ühele mainekamale kinnisvaraturule

Avatar

-Reinvest24 kaudu on nüüd võimalik haugata tükike Šveitsi kinnisvarast | Foto: Reinvest24

Teiste riikide kodanikele avaneb harva võimalus soetada kinnisvara Šveitsis. Nüüd on aga Reinvest24 abiga võimalus investeerida Šveitsi keskosas avatavasse luksuslikku kuurorti.

Šveitsi peetakse väga atraktiivse investeerimiskeskkonnaga Euroopa riigiks ja just seetõttu näeb ka kodumaine kinnisvarainvesteeringute platvorm Reinvest24, et laienemine sinna võib pakkuda märkimisväärseid investeerimisvõimalusi tugevast majanduslikust ja poliitilisest vaatenurgast.

Hea võimalus ebakindlal ajal

Šveitsi turule laienemine on oluline samm ka nende suure eesmärgi suunas ehk saada Euroopa kinnisvarainvesteeringute valdkonnas tähelepanuväärseks ja usaldusväärseks tegijaks. Lisaks jätkab platvorm ühe oma põhiväärtuse säilitamist ehk 0% makseviivitusmäära pakkumist.

Reinvest24 tegevjuhi Tanel Orro sõnul saab Šveitsist nende portfelli absoluutne pärl. “Maitsva juustu ja täpsuse poolest tuntud riik on üks väljakujunenud ja stabiilsemaid turge maailmas. Isegi kui projekti on vaja kaasata pangapoolne finantseerimine ja meil jääb teise järjekoha hüpoteek, on selle turu üldine riskitase võrreldes pakutava intressimääraga endiselt väga hea ja see on midagi, mida jaeinvestorid sooviks. Sellele turule ei pääse nii lihtsalt igaüks.”

-Kuurort, millesse saab investeerida, asub 1100 meetri kõrgusel | Foto:Reinvest24

Pärl, millele pole lihtne ligi pääseda

Šveits on alati olnud investeerimise mõttes üks atraktiivsemaid riike Euroopas. Kahjuks ei ole see rahvusvahelistele investoritele nii kättesaadav. Sealne kinnisvara on kallis ja selle ostmiseks on vaja suurt summat raha, rääkimata muudest kaasnevatest kuludest. Enamikus piirkondades ei saa välismaalased kinnisvara osta, isegi kui neil on selleks raha olemas. Tänu Reinvest24 pakutavatele alternatiivsetele finantseerimislahendustele saavad investorid alustada investeerimist ja teenida sellelt turult alates 100 eurost.

“See aeg on kõige sobivam platvormi tugevdamiseks, et lisada meie portfelli üha rohkem erinevaid riike. Oleme kindlad, et selline stabiilsus ja suurepärane maine turul on just see, mida meie investorid vajavad,” tõdes Orro.

Ta lisas, et see on eriti oluline praegu, kui võtta arvesse ka geopoliitilisi sündmusi. “Pole kahtlust, et need sammud avavad Reinvest24-le ja selle investoritele olulisi kasvuvõimalusi.”

-Emmett Resort asub Kesk-Šveitsis | Foto: Reinvest24

Luksuskuurort keset riiki

Emmett Apart on väike kuurort Šveitsi keskosas, mis asub 1100 meetri kõrgusel Luzerni järve lõunakalda kohal. See jääb 25-minutilise autosõidu kaugusele Luzerni keskusest ja ühetunnise autosõidu kaugusele Zürichist. Tegemist on ideaalse kohaga puhkuseks, kus külalistel on võimalik nautida erakordset panoraamvaadet Šveitsi mägedele.

Selles looduskaunis piirkonnas on hästi arenenud kaasaegne infrastruktuur, mis pakub meeldivaid ja mugavaid võimalusi matkamiseks, talispordiks ja järvel veetegevuste nautimiseks.

Emmetteni vallas elab 1500 inimest, neist umbes 15 protsenti on välismaalased. Reinvest24 poolt investoritele avatud objekt asub ühes vähestest piirkondadest Šveitsis, kus mitteresident saab kinnisvara soetada. “Seega on seal olemas suur huvi rahvusvaheliste ostjate poolt,” tõdes Orro.

Emmetten ApartHotel on kolmekorruseline kaasaegne elamu, kus on viis avarat 2-3-toalist avarat korterit suurusega 70 kuni 130 ruutmeetrit.

-Kuurortist leiab ka hubase veinikeldri ja restorani | Foto: Reinvest24

Hoones on loodud kõik võimalused lõõgastumiseks. Näiteks rajatakse keldrikorrusele ka tervisespaa, kus on traditsiooniline saun, aroomi-aurusaun, kahe meetri sügavune jahutusbassein ja kaks massaažilauda. Lisaks on seal väike butiikveinikelder, kus on võimalus pärast näohooldust või massaaži parimaid veine maitstes puhata.

Esimesele korrusele tuleb restoran koos vastuvõtuala ja suure terrassiga, kust avaneb lummav vaade järvele. Restoran hakkab teenindama nii maja elanikke kui ka mööduvaid kliente.

Hoone asub 3490-ruutmeetrisel maatükil. Kuna krunt on sellel asuva hoonega võrreldes üsna suur, siis on võimalus juurde ehitada viis väikest majakest. Linna uued elamud on müügis hinnaga umbes 10 000 EUR/m2, naabermajas müüdi kortereid hinnaga 13 000 EUR/m2.

Reinvest24 platvorm on tegutsenud üle kolme aasta, selle aja jooksul on rahastatud üle saja projekti, mis on teeninud investoritele keskmiselt 14 protsenti tootlust. See on märkimisväärne tulemus, arvestades, et siiani ei ole ükski projekt ebaõnnestunud.

Meeskond on aastate jooksul läbi viinud üle kümne miljoni euro väärtuses investeeringuid, mis koosnevad erinevatest kinnisvaraprojektidest, mida on rahastanud platvormi investorid.


* Tegemist on Rahajutud.ee veebiportaali koostööpartneri poolt toetatud postitusega.

scroll to top