fbpx
Close

Reinvest24 | Meie meeskond ja investeerimisprojektid!

Avatar

Kõik meie meeskonna liikmed on inspireerinud Reinvest24 platvormi loomist, andes juurde projektidele oskusi, lisaväärtusi ja teadmisi. Üheskoos on meil aastakümnete pikkune töökogemus rahanduses, kinnisvaras ja tehnoloogias. Vaatamata sellele, et olime asutatud 2017. aastal ja meie Reinvest24 platvorm käivitus 2018. aastal, on meie meeskond töötanud juba aastaid suuremahuliste investeeringutega.

Meie hiljutised kinnisvarainvesteeringud peegeldavad meie kombineeritud töökogemust, tagades meie investoritele kindlustunnet, kui tegemist on otsuste langetamisega, mis toovad kasumit. Oleme demokratiseerinud kinnisvarainvesteeringuid, muutes need tavainvestoritele kättesaadavaks alates 100 eurost. Reinvest24-ga ei ole kinnisvarainvesteeringud kättesaadavad enam ainult piiratud ankurinvestorite rühmadele. Igaüks, kes on huvitatud kinnisvarast, saab nüüd lihtsasti osaleda investeeringus, mis varem on olnud eksklusiivne ettevõtmine.

Meie meeskond on eelkõige andekas ekspertide seltskond, kes on suutnud koguda üle 10 miljoni euro suuruses kapitali, mille tulemuseks on olnud kasum üle 3 miljoni euro ja keskmine tootlus 14,6% aastas. Meie ühised kogemused ja oskused on nüüd kokku pandud ühte innovatiivsesse platvormi, mis on valmis ühisrahastus-tüüpi kinnisvarainvesteeringuid viima järgmisele tasandile. Üheskoos leiame, analüüsime ja juhime tulusaid kinnisvarainvesteeringuid, samal ajal kui meie investorid lõõgastuvad ja naudivad oma passiivset tulu.

Meil on mittu aastat ühendatud kogemust rahanduse, tehnoloogia ja kinnisvara valdkonnas

Reinvest24 taga on andekas meeskond, kes on ühendanud omavahel individuaalsed oskused, et luua suurepäraseid investeerimisvõimalusi. Meie seltsis on finantseksperdid, innovatiivsed tehnoloogia spetsialistid ja nutikad kinnisvara professionaalid, kes ühinevad, et luua tulusaid võimalusi kõigile. Igaüks toob lauale midagi unikaalset ja koos viime ellu suurepäraseid asju.

Öelge Tere meie tegevjuhile, Tanel Orro. Pärast aastaid töötades LHV Asset Management’is, juhtides oma müügimeeskonda, on ta Reinvest24-ni toonud oma finants-, müügi- ja äritegevuse arendamise kogemusi. Rohke kogemusega rahanduse ja varahalduse valdkonnas sai Tanel oma nägemuse, teha kinnisvarainvesteeringud kättesaadavaks avatud platvormil. Tema ülesanne on nüüd muuta meie ettevõte Euroopa juhtivaks kinnisvarainvesteeringute platvormiks.

Meie meeskond on ka andekas infotehnoloogia ja programmeerimise valdkonnas, mida juhib meie CTO, Kirill Tripolski. Pärast aastatepikkust kogemust töötades ühe Euroopa suurima meedia valdusfirma juhatuses, otsustas Kirill oma suurejoonelist kogemust  tuua Reinvest24 projekti. Tema prestiižikas kraad matemaatikas ja majanduses Tartu Ülikool-ist, ja ka kõrgharidus programmeerimises, hoiab meie uuendlikku platvormi teistest ees.

Kinnisvara valdkonnas on meil Tina Kinnisvarabüroo spetsialistid, kes juhendavad meid kõikides meie kinnisvara arendusprojektides ja igapäevases kinnisvara halduses. Meie usaldusväärsed meeskonnaliikmed on ellu viinud mitmeid projekte, sealhulgas äri- ja elamuarendusi Tallinnas ja Riias. Nad teavad täpselt, kuidas riske ja kulusid vähendada, et saada parimat tulu. Kõik meie kinnisvarad hallatakse väga hoolikalt, samal ajal kui otsitakse uusi konkurentsivõimelisi projekte, millel on suur potentsiaal.

Üheskoos oleme taganud edukaid kinnisvara investeeringuid

Reinvest24 meeskonnal on üle kümneaastane kogemus edukate kinnisvarainvesteeringutega seotud otsuste tegemistes. Meie meeskonna rahanduse, infotehnoloogia ja kinnisvara taustade kombinatsioon võimaldab meie meeskonnal särada igas projektis. Meie meeskond ja meie saavutused räägivad iseenda eest. Püüame maksimeerida kasumeid igal sammul nii, et passiivne sissetulek oleks alati aktiivne. Siin on kaks kinnisvara investeerimisprojekti, mis kajastavad meie meeskonna ühiseid kogemusi.

Ao 2: Autoparklast modernse kortermajani 

 • Aadress: Ao 2, Tallinn
 • Projekti tüüp: Üür/Arendus
 • Ostukuupäev: 06/2015
 • Väljumiskuupäev: 02/2018
 • Investeeritud summa: 780,500€
 • Investoritele teenitud tootlus: 13.8%

Meie kinnisvara-alased instinktid suunasid meid ostma krundi Ao 2 aadressil Tallinna kesklinnas tõusvas Kassisaba rajoonis. Piirkonnas leidus palju potentsiaali, kuid seal asuvad mahajäetud ehitised oli vaja ära lammutama, et tagada kasumlik tulemus. Pärast lammutamist üürisime tühja krundi Europark Estonia firmale, üks juhtivaid parkimisettevõtteid, teenides investoritele igakuist renditulu. Seejärel meie meeskond kindlustas detailplaneeringud ja kõik vajalikud load uue modernse kortermaja ehitamiseks selles õitsvas piirkonnas.

Tänu lisaväärtusele, mille kindlustasid antud load, laialdane õigusalane töö ja suhtlus kohalike omavalitsustega, õnnestus meie meeskonnal pakkuda investoritele atraktiivset kasumit, pakkudes ka igakuist renditulu parkimisplatsilt. Meie meeskond väljus investeeringust kõrge laine peal, edukalt müües krundi koos kõigi lubadega ühele kohalikule arendusettevõttele. Nüüd on krundist saanud atraktiivne elamukinnisvara Tallinna südames ja edukas projekt, mille üle me kõik oleme väga uhked.

Raua 59/61: Vanast majast uute korteriteni 

 • Aadress: Raua 59/61, Tallinn
 • Projekti tüüp: Üür/Arendus
 • Ostukuupäev: 05/2016
 • Väljumise kuupäev: 03/2017
 • Investeeritud summa: 1,230,500€
 • Investoritele teenitud tootlus: 15.1%

Me olime põnevil investeerides sellesse lihvimatta teemanisse 2016. aastal mis asus võluva Kadrioru naabruse lähestikus. Meie kogenud meeskond võttis kasutusele vana kortermaja, kus oli 13 korterit, üks garaaž ja palju iseloomu. Vaatamata oma seisundile, andis see vana kinnisvara arvestatava igakuise renditulu. Tänu meie kinnisvara haldamise meeskonnale, saime kõik korterid välja üürida, samal ajal kui planeerisime kinnisvara arendamist.

Me teadsime täpselt, mida teha, et tagada kõik vajalikud load ehitiste lammutamiseks. Pärast selle uue Tallinna kesklinna kortermaja ehituse edukat planeerimist otsustasime investeeringust väljuda. Müüsime kinnisvara kõikide vajalike lubade ja detailplaneeringutega tuntud arendusettevõttele ja kindlustasime investoritele kasumi. Antud kinnisvarast on nüüd saamas selle piirkonna üheks kõige atraktiivsemaks hooneks.

Meie meeskond on aastate jooksul läbi viinud üle 10 miljoni euro väärtuses investeeringuid, mis koosnevad erinevatest kinnisvaraprojektidest, mida on rahastanud meie investorid. Igaüks meist omab mõnda erilist oskust, mis paneb meie kinnisvarainvesteeringud õitsema. Oleme väga uhked selle üle, et meil on nii erinevatest taustadest pärit andekas kogum inimesi, mis eristab meid teiste seast. Üheskoos otsime pidevalt uusi ja põnevaid kinnisvaraprojekte. Tutvuge meie objektidega ja uurige, kuidas meie kogenud meeskond saab aidata teil alustada kinnisvarainvesteeringutega juba täna!

Blogipostitus ilmus esimesena 31. juulil Reinvest24 blogis.

* Tegemist on Rahajutud.ee veebiportaali koostööpartneri poolt toetatud postitusega.

scroll to top