fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #77 | Katri Teller – esimese tehinguga miljon tasku ja sealt edasi tähtede poole!

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus podcasterist investori Katri Telleriga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #77

“Kinnisvarajutud” podcasti 77. osa saab olema taaskord väga eriline ja eksklusiivne, kui me kutsusime endale külla naise, kes proovib meile õpetada, kuidas tõusta Eesti kõige populaarsemate podcastide hulka. Saladus on selles, et tuleb rääkida rohkem armastusest ja botoxist. Jah, botoxist. Daamid ja härrad, lubage esitleda, meil on külas ülimalt kuulatava podcasti Blondcast saatejuht, investor ja igas muus mõttes tegija naine Katri Teller!

Kui oleme saate alguses oma podcasti arenguks üliolulised nipid kätte saanud, siis süübime Katri nooruspõlve ning proovime aimu saada, kuidas tänaseks muljetavaldava investeerimisportfelli, mille üheks osaks on ka 10 üürikorterit, kokku pannud Katri rahtarkuse pisiku külge sai.

Kui olulise osa saatest räägime teemadel, kuidas enda karjääri ja sissetulekute suurendamisse investeerida, siis loomulikult suurema osa episoodist pühendame kinnisvarasse. Katri räägib, kuidas tal oli õnne, et kohe oma esimese tehinguga miljon tasku pista, see raha kõik laiaks lüüa ja siis pärast krahhi edukalt portfelli kasvatama hakata.

scroll to top