fbpx
Close

Rekordi teinud Twino lubab investoritele 2016. aasta finantsaruannet veebruaris

Avatar

Läti ühisrahastusportaal Twino saatis esmaspäeval oma investoritele välja kirja, kus toodi välja jaanuari numbrid ning ühtlasi lubati ka, et veebruaris saab vähemalt osaliselt valmis kaua oodatud finantsaruanne 2016. aasta kohta.

“Oleme väga elevil, et valmis on saamas SIA Twino eraldiseisev finantsaruanne 5. august 2015 kuni 31. detsember 2016 perioodi kohta. Me eeldame, et see saab allkirjad veebruari esimeses pooles ning pärast tõlkimist saame seda ka inimestega jagada,” jagas ühisrahastusportaal oma kirjas.

“Ühtlasi töötame ka Twino Groupi konsolideeritud finantsaruande kallal, mis näitaks meie tegemistest täit pilti. See saab plaani järgi valmis märtsi lõpuks. See on meie peamine prioriteet!”

Lisaks soovib Twino veebruaris välja lasta telefoniäpi Androidile, mis nende sõnul teeb investoritele portfellile ligipääsu veel laiemaks.

Jaanuari kuu kohta tõi Twino põhilisena välja selle, et AltFi 2017 finantsauhindade rahvakategoorias saadi teine koht, võitis teine Läti portaal Mintos.

Jaanuaris tegi Twino enda andmetele tuginedes välja antud laenude mahus 13,87 miljoni euroga rekordi ning aasta esimene kuu oli ka üle aasta Twino jaoks parim kuu uute investorite liitumise osas.

scroll to top