fbpx
Close

Rahapuu blogi | Twino aastaaruanne, 2016

Avatar

Investorid saavad rõõmustada, sest lõpuks on kohale jõudnud 35 lehekülge lugemist Twinolt! Jah, jutt käib 2015. aasta ja 2016. aastat koondavast majandusaasta aruandest. Igaks juhuks kirjutan siia, et meil on käes 2018. aasta märts ehk üldiselt on börsiettevõtted juba avaldanud auditeerimata majandustulemused 2017. aasta kohta ning eraettevõtetel on vastavaks tähtajaks juuni lõpp, seega juba mõne kuu pärast.

Twino asutati 5. augustil 2015. aastal. Veidi enam kui aasta hiljem juhtus aga midagi sellist, mida inimeste maailmas juhtuda ei saaks: reorganiseerimise tulemusena võttis portaalipidaja Twino SIA üle laenuäris tegutseva Finabay SIA ehk tütarettevõttest sai emafirma omanik. Tõenäoliselt tekkisid reorganiseerimise käigus probleemid, mis ei lubanud aruannet varem valmis saada ning kokkuvõttes saame nentida, et lind on lennanud, tiivaplaksutust on ka veel kosta, kuid tegelikult on lind ammuilma maha lastud ja ära söödud. Ühesõnaga jääme ootama 2017. aasta majandustulemusi ja loodetavasti saadakse nende numbritega kiiremini hakkama.

Niisiis, mis aga juhtus kunagi minevikus?

Intressitulu teeniti 31,1 miljonit eurot, sellele lisandub leppetrahve summas 1,4 miljonit eurot. Umbes miljoni jagu tulu tuli seotud osapooltega tehingutest või muudest kokkulepetest, seega (top line) tulu genereeriti ca 35,5 miljonit eurot. Valdav enamus tulust teeniti Gruusias ja Poolas (kokku 32 mln).

Loe edasi SIIT.

Mis on Rahapuu blogi?

scroll to top