polar.com

Twino kasvatas aktiivsete investorite arvu ja hakkab kriitikat kokku koguma

Twino

Nagu kombeks, siis saatis Läti ühisrahastusportaal Twino oma investoritele eelmist kuud kokkuvõtva kirja, kus tuuakse välja erinevad statistilised numbrid, enda saavutused ja eesmärgid lähitulevikuks.

Märts oli Twino jaoks nende enda hinnangul väga edukas kuu, kui laene rahastati koguni 16,9 miljoni euro väärtuses. Võrdluseks jaanuaris oli see number 13,87 miljonit ja veebruaris napilt alla 14 miljoni euro. Märtsis täidetud laenude keskmine intress oli 10,34%.

Kui 1. märtsi seisuga oli portaalis 12 230 aktiivset investorit, siis kuu ajaga kasvas see arv 12 607 investori peale. Ajalooline keskmine aastatootlus (XIRR) on portaali enda arvutuste kohaselt olnud 11,64%.

Twino enda kommentaar: “Me saame laenumahtusid arvestades tagasi vaadata väga tugevale kuule, kui 15 miljoni euro piir sai ületatud. Tore on tõdeda, et investorid on valmis täitma järjest suuremat hulka laene, kuna me oleme järjest oma mahte kasvatamas.”

Twino plaanib oma investorite seas korraldada küsitluse, mille abil soovitakse paremini kaardistada investorite soovid ja vajadused. Seega, kui teil on selle Läti portaali kohta kriitikat või ettepanekuid, siis jälgige, millal ja kus küsitlusega alustatakse.

Veel teatab portaal, et nad teevad koostööd Läti seadusandjatega ning arutelud konkreetsete regulatsioonide väljatöötamiseks käivad. Ühe esimese sammuna tahab Twino parandada oma “Know Your Customer (KYC)” ehk tunne oma klienti protseduure ning seetõttu võetakse vajadusel teatud klientidega ühendust ja palutakse neil mõnele küsimusele vastata.

Twino Androidi äppi on nende sõnul alla laaditud üle 1000 korra ning selle funktsionaalsusi järjest täiendatakse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga