fbpx
Close

Kuidas valida sülearvutit, mis muudab investeerimise nauditavaks?

Avatar

Foto: 1it.ee

Kogu investeerimismaailm on tänaseks kolinud internetti, kui enamus pangatehinguid tehakse veebis, aktsiaid ostetakse veebis ning loomulikult ühisrahastusportaalid tegutsevad samuti vaid internetis. Seega saab kindlalt väita, et muretu investeerimise üheks oluliseks tööriistaks on hea sülearvuti. Millest sülearvuti valimist alustada, küsisime veebipoe 1it.ee arvutipoe ekspertidelt.

Sülearvutid jagunevad üsna laialt määratledes äriklassi arvutiteks ning säästuarvutiteks. Kuigi nö säästuarvuti saab poest tõenäoliselt odavamalt kätte, siis kokkuvõttes tuleb kasulikum soetada endale äriklassi masin, mis tekitab vähem närvikulu ning kestab kokkuvõttes odavama otsa arvutitest pikemalt.

Sülearvutite kuulutused võivad esialgu tunduda väga segased, kuna palju on kirjas erinevaid lühendeid ja numbreid. Kui selles rägastikus ise orienteeruda ei soovi, siis saab abi 1it.ee arvutipoe spetsialistidelt. Jutule saab nii kauplusesse kohale minnes või kasutades e-maili või kodulehel pakutava suhtlusakna abi.

Esimesed küsimused, mida kliendilt teada saada soovitakse, on soetatava sülearvuti peamine kasutusvaldkond ja hinnapiir. Sellest vastusest oleneb, mis mõõtudega ekraaniga, mälumahu, kõvaketta suuruse jm. näitajatega masinat kliendile soovitatakse.

Äriklassi sülearvutitel on kõik komponendid valitud kvaliteetsemad kui säästumasinatel ning seetõttu julgevad tootjad anda arvutile ka korraliku garantii. Seda tasemevahet peegeldab hästi ka hind, kui uute äriklassi sülearvutite hinnaklass algab 900 eurost. Kõige lihtsama säästuarvuti saab koju tuua aga ka vähem kui 400 euroga.

1it.ee arvutipood pakub aga võimalust soetada uuena umbes 1000 eurot maksev korralik äriklassi sülearvuti kordades odavamalt. Tegemist on kasutatud arvutitega, mis on kokku pandud parimatest komponentidest ning oma töövõimekust juba eelmise omaniku käes tõestanud. Kõik 1it.ee arvutipoe poolt pakutavad kasutatud sülearvutid on garantiiga ning eelnevalt läbinud põhjaliku hoolduse.

Kui Rahajutud.ee portaali avanemine võtab talumatult kaua aega ja oma investeerimisportfelli exceli-fail on kasvanud arvuti jõudluse jaoks liiga mahukaks, tasub mõelda uue sülearvuti soetamisele, et investeerimine ka tulevikus mõnusalt kulgeks.

scroll to top