fbpx
Close

Finantsvabaduseni jõuab investeerides, mitte raha sokisahtlis peites

Avatar

Foto: EstateGuru

Tuntud Eesti ühisrahastusportaal EstateGuru, kes on tõusnud Mandri-Euroopa üheks juhtivaks lühiajalisi kinnisvarainvesteeringuid vahendavaks platvormiks, suutis 2018. aastal oluliselt kasvatada nii investorite arvu kui laenumahtu ning sama trendi loodetakse jätkata ka uuel aastal. Ühe sammuna sel teel on portaal uutele liitujatele jaanuaris tegemas tervituskampaaniat, kus oma investeeringutelt saab teenida 1% boonust.

Sinu esimene samm finantsvabaduseni!

Igale uuele EstateGuru platvormiga liitujale, kes kasutab registreerudes koodi #INVEST2019, antakse 1% boonust kõigilt investeeringutelt, mida uus investor teeb esimese kuu jooksul alates registreerimisest.

Boonust on võimalik saada registreerudes koodiga ajavahemikul 3. jaanuar kuni 31. jaanuar. Boonus kehtib 1 kuu peale registreerimist, maksimaalselt veebruari lõpuni. Investeeringutelt saadud preemia kantakse Sinu investeerimiskontole peale laenu rahastamist. Lisainfo.

Registreeru SIIN!

EstateGuru areng on olnud muljetavaldav, kui näiteks välja antud laenumahtu kasvatati aastaga koguni 225%. Äsja suure pauguga ära saadetud aastal aitasid kokku 17 600 investorit rahastada 52,5 miljoni euro eest laene, mida arvuliselt oli 356. Geograafiliselt ei tunne EstateGuru enam ammu piire, kui väikeinvestoritena on koos ettevõttega ühist teed käimas inimesi juba 109-st erinevast riigist üle kogu maailma.

Tagastatud investeeringute summa oli mullusel aastal 19 miljonit eurot ning 3 miljoni euro väärtuses maksti välja intresse ja boonuseid. Veidi rohkem vaeva näinud investorid, kes läbi oma blogide, sotsiaalmeediakontode või muidu aktiivse tegutsemise aitasid EstateGurul rohkem inimesi investeerima tuua, jagasid ära kokku 73 000 eurot soovitusboonuste raha. Seega, kui on soov EstateGurus eelmisel aastal näidatud 12,02-protsendilisele laenude kogutootlusele lisa teenida, siis tuleb sõna levitada ja aidata uutel investoritel portaali üles leida.

Aasta lõpus uuendas 27 töötajaga ettevõtteks kasvanud EstateGuru oma brändi identiteeti ning disaini ja lansseeris ka värske veebilehe. Selle kõige juures tahetakse igal sammul investoritele kinnitada, et väga palju tööd tehakse investeerimisvõimaluste kvaliteedi tõstmiseks. Sellele aitab palju kaasa laenumahtude kasv ja investorbaasi laienemine, sest rohkem laene ja arvukam kogukond loovad võimaluse iga üksiku portfelli suuremaks hajutamiseks ning sellega ka riskide maandamiseks.

Uue aasta plaanides on EstateGurul olulisel kohal endiselt laenumahtude ja investorite arvu kasv. Portaali tiim usub, et suudetakse pakkuda jätkuvalt atraktiivseid investeerimisvõimalusi nii Balti riikides kui ka valitud Lääne-Euroopa turgudel, mida on viimaste aastate jooksul ette valmistatud.

scroll to top