fbpx
Close

Kuidas saada miljonäriks, investeerides kinnisvarasse kõigest 100 eurot kuus?

Avatar

Foto: Pixabay

Reinvest24 pakub suurt valikut investeerimisobjekte, mis võimaldavad passiivset sissetulekut üürikinnisvarast ning kinnisvara arendusest. Vaatame lähemalt, kuidas see toimib, kui investeerid kinnisvarasse igakuiselt sada eurot.

Platvormi kaudu kinnisvarasse investeerides on keskmine tootlus kolme tegevusaasta jooksul 14,6 protsenti väljutud objektide põhjal, mis lubab sul järk-järgult luua endale pikaajalist jõukust väikeste investeeringutega ja reinvesteerides oma tulu. Vaatame lähemalt, kuidas see toimib, kui investeerid Reinvest24 platvormil kinnisvarasse igakuiselt sada eurot.

Kuhu raha kulutada?

Võib valida, kas kulutada sada eurot peene õhtusöögi peale, või otsustada investeerida see raha hoopis kinnisvarasse. Tehes regulaarseid sajaeuroseid investeeringuid Reinvest24 platvormil, lood pikas perspektiivis piisavalt jõukust, et nautida peeneid õhtusööke kasvõi igal õhtul.

Näiteks sobib see sama sajaeurone investeering 30-aastase perioodi vältel väga heaks pensioniplaaniks, kui arvestada, et keskmine tootlus on 14 protsenti. Eelduseks on siin see, et kõik sinu investeeringud maksavad igakuiselt tulu ning sa reinvesteerid selle kasumi samas kuus.

Siin on mõned erinevad stsenaariumid:

10 aastaga

10 aasta lõpuks, sinu igakuine 100eurone investeering, prognoositav portfelli väärtuses 26,209 eurot.

20 aastaga

Veel järgmise kümne aastaga on prognoositav portfelli väärtus juba 131,635 eurot.

30 aastaga

30 aasta pärast võiks portfelli väärtus küündida juba 555,706 euroni. See raha on võimalik lasta juba kanda üle oma pangakontole.

Igakuiselt rohkem investeerides jõuad soovitud tulemuseni kiiremini

Loomulikult annavad igakuiselt veelgi suurema summa investeerides sinu pikaajalised investeeringud sulle isegi kiirema tee jõukuseni. Kuigi sada eurot on Reinvest24 miinimum investeering, võid sa alustada ka väikeselt nagu paljud meie investorid ja lõpuks suurendada oma regulaarseid igakuiseid investeeringuid.

Regulaarsete igakuisete investeeringute tulemused:

100 eurot

Investeerides sada eurot regulaarselt 30 aasta jooksul, on su portfoolio prognoositav väärtus 555,706 eurot.

200 eurot

Kahekordistades oma igakuist investeeringut 200 euro peale regulaarselt 30 aasta jooksul, võiks portfoolio väärtus kasvada juba 1,111,411€.

500 eurot

Suurendades oma igakuist investeeringut 500 euro peale regulaarselt 30 aasta jooksul muutuvad summad väga atraktiivse, prognoositav portfoolio väärtus 2,778,528€.

Alustades 10 000 euroga ning lisades sada eurot iga kuu, saab sinust miljonär vaid 30 aastaga

Mida sa tegelikult tahad on saada miljonäriks, eks ole? See tähendab, et sul on  seitsmekohaline number oma portfellis. Hästi, aga kuidas oleks kui ma ütleksin sulle, et see võiks juhtuda vähem kui 30 aastaga, investeerides igakuiselt väike summa, mis muidu kuluks niisama näppude vahelt ära.

Alustades 0 euroga

Me saime juba teame, et investeerides sada eurot regulaarselt 30 aasta jooksul, on su prognoositav kinnisvaraportfell väärtusega 555,706€.

Kuid tehes alginvesteering summas 10,000 eurot oma investeeringu perioodi alguses, teed sa oma unistused tõeks.

Alustades 10 000 euroga

Investeerides 10 000 eurot ühekordse investeeringuna ja sada eurot regulaarselt 30 aastat järjest ning samal ajal reinvesteerides kogu tulu, võib su investeerimisportfell jõuda väärtuseni 1,200,044€.

-Investeerides sada eurot 30 aasta jooksul, on tootlus selline | Foto: Reinvest24

Investeermiskalkulaator

Pikaajaliselt on kinnisvara üks kindlamaid ja stabiilne varaklass, millele võib loota ka kauges tulevikus. Ajalugu on näidanud, et sõltumata erinevatest kriisidest on kinnisvaraturg alati taastunud. Lisaks on kinnisvara väärtus alati ajas kasvanud ja seda eriti pikas plaanis. Sinu investeerimiseesmärgid võivad muidugi erineda meie poolt välja toodud näidetest.

Soovitame kasutada meie investeerimiskalkulaatorit, et enda eesmärkide elluviimiseks plaan luua. See on kasulik tööriist isegi kui sa ei plaani investeerida läbi Reinvest24 platvormi.

Alusta juba täna väikeste summadega kinnisvarasse investeerimist

Need ülaltoodud näited on väikeste kinnisvarainvesteeringute tegemiste pikaajalised tulemused. Tehes aga esmal 10 000 eurose investeeringu ja investeerides seejärel sada eurot iga kuu 30 aasta jooksul, võid jõuda investeerimisportfellini, mille väärtus on üle 1,2 miljoni euro.

Vaata Reinvest24 investeerimisobjekte ja liitu juba täna.


* Tegemist on Rahajutud.ee veebiportaali koostööpartneri poolt toetatud postitusega.

scroll to top