fbpx
Close

Kuidas Reinvest24 soovitusprogramm toimib? Soovita ja võida 500 eurot!

Avatar

Foto: Reinvest24

Jaga oma armastust kinnisvara vastu ja teeni vahendustasu. Nii lihtne ongi teenida raha Reinvest24 soovitusprogrammiga. Oleme uhked oma 14.6%* kombineeritud tuluga, mida oleme suutnud pakkuda oma investoritele. Kuid nüüd pakume lisa võimalust teenida, jagades häid uudiseid meie kinnisvara investeerimisplatvormi kohta. Kõik võivad liituda Reinvest24 soovitusprogrammiga ja teenida vahendustasu. Kui sa armastad investeerida kinnisvarasse ja teenida krediiti, siis loe edasi.

Liitu kohe ja kutsu oma sõpru investeerima Reinvest24 platvormil

Pärast seda, kui oled loonud oma Reinvest24 konto, pead sa läbima meie KYC protseduuri, et identifitseerida ennast. Kui see osa sinu Reinvest24 konto loomisest on läbi, näed sa ‘soovita sõbrale‘ nuppu oma menüüs. Vajuta nupule ning sul tekib võimalus saata enda personaalne link oma sõprade emailile, kutsudes neid samuti liituma Reinvest24 platvormiga, et alustada investeerimist kinnisvarasse alates 100€.

Levita sõna Reinvest24 kohta sotsiaalmeedias

Lisaks sellele, et saad saata kutseid emaili teel, võid samuti kasutada oma personaalset linki sotsiaalmeedias, sealhulgas Facebook ja Twitter keskondades. Jagades oma ainulaadset linki sotsiaalmeedias, võid saada kõigi tähelepanu, suurendades oma võimalust leida neid, kes on huvitatud investeerima kinnisvarasse, nagu sina ise.

Kuidas saada vahendustasu?

Kuna sinu kutse lingil on unikaalne kood teab Reinvest24 alati, kui keegi liitub läbi sinu kutse. Kui keegi vajutab sinu jagatud lingi peale jõuavad nad Reinvest24 lehele ning siis luuakse cookie selle kasutaja veebibrauseris, et pidada meeles, et nad said kutse sinult. Kui sinu sõber peaks registreeruma Reinvest24 platvormil 30 päeva jooksul peale seda, kui vajutas sinu linki, siis seda loeme ikka sinu soovituseks. Sinu sõber peab tegema investeeringu, et sina saaksid vahendustasu.

Kui palju vahendustasu sa saad?

Niipea, kui sinu sõber teeb oma esimese investeeringu, saad endale 1% vahendustasu investeeritud summast. Sinu vahendustasu tuleb meie enda tasust, mis tähendab seda, et sinu sõbra investeeritud kapital jääb puutumatuks ja investeeritakse täies summas tema valitud kinnisvarasse. Näiteks, kui sinu sõber teeb 100€ investeeringu kinnisvarasse, saad sina 1€ vahendustasuna. Kuid, suurem investeering 10,000€ summas tähendaks ka suuremat vahendustasu 100€ ulatuses.

Saad vahendustasu kõikidelt investeeringutelt, mis tehakse 365 päeva jooksul 

Me pakume oma partneritele unikaalse võimaluse saada vahendustasu kõikidelt investeeringutelt, mis on tehtud kutsutud sõprade poolt nende esimese 365 päeva (1 aasta) jooksul. Paljud platvormid pakuvad vaid ühekordset vahendustasu läbi soovitusprogrammi. Reinvest24 aga premeerib sind 1% vahendustasuga igalt investeeringult, mis tehakse esimese aasta jooksul Reinvest24 platvormil.

Hoia oma kutsetel silma peal

Sa saad jälgida oma sõprade edusamme valides menüüst ‘soovita sõbrale’. Sealt leiad detailse graafiku, kus näed mitu sõpra vajutas sinu kutse lingile, kui paljud edukalt läbisid KYC protseduuri ja palju neist investeerisid kinnisvarasse läbi Reinvest24.

Sa teenid, suunates oma sõpru finantsvabaduse poole

Meie kogemus näitab, et kui kasutajad liituvad Reinvest24 platvormiga, siis nad tavaliselt alustavad väikse investeeringuga, et katsetada meie platvormi ja näha kuidas see toimib. Nähes esialgse investeeringu tulemusi, saavad kasutajad rohkem enesekindlust ja investeerivad veelgi rohkem kapitali. See on ülimalt julgustav, kuna see tähendab, et meie investorid usaldavad Reinvest24 aina rohkem iga investeeringuga. See on ka suurepärane sinule, kuna see tähendab, et saad kasvavat vahendustasu iga investeeringuga, mis sinu kutsutud sõbrad teevad.

Kasuta oma vahendustasu, et investeerida või kanna teenistus pangakontole

Just nii nagu oma investeeringutest teenitud üürituluga võid sa valida kas reinvesteerida ja hajutada oma investeeringu portfooliot või võtad raha koheselt välja. Nii kui mõni investeering on laekunud, saad sina oma 1% vahendustasu, ning võid raha välja võtta või reinvesteerida teistesse kinnisvara objektidesse. Reinvesteerimine kinnisvarasse oleks tark tegu, kuna kinnisvara hinnad on kasvanud ja alati jäävad kasvama.

Saa Reinvest24 partneriks juba täna

Igakuine võistlus: Jaga oma kogemust ning kutsu sõpru liituma Reinvest24 platvormiga. Kui Sinu kaudu tuleb platvormile +5 uut kasutajata ühe kalendrikuu jooksul (loeme kuu lõikes edukalt tuvastuse läbinud kasutajaid), siis osaled 500 EUR loosis!
Kokku saab olema 3 loosi – 1 iga kuu (Oktoober, November ja Detsember). Iga kuu alguses, hakkab loendur nullist pihta. Edu!

Nii siis. Sama hästi, kui saad investeerida kinnisvarasse alates 100€ võid kutsuda oma sõpru ka investeerima läbi Reinivest24, andes sulle 1% vahendustasu igalt investeeringult, mis nad teevad oma esimese aasta jooksul meie kinnisvara investeerimisplatvormil. Ainuke asi, mida pead tegema on liituma, vajutama ‘soovita sõbrale’ nupule ja sealt juba alustad oma vahendustasu teenimist Reinvest24 soovitusprogrammiga.


Blogipostitus ilmus esimesena 1. oktoobril Reinvest24 blogis.

* Tegemist on Rahajutud.ee veebiportaali koostööpartneri poolt toetatud postitusega. Postituses leiduvad aktiivsed lingid on Reinvest24 soovitusprogrammist ning võivad erineval kujul tuua kasu Rahajutud.ee portaalile. Tegemist ei ole investeerimisnõuandega! Rahajutud.ee ei vastuta teie poolt tehtud investeerimisotsuste eest.

scroll to top