fbpx
Close

Järjest suuremad ootused: bitcoini hind võib jõuda 100 000 dollarini juba sel aastal

Avatar

Saxo Banki analüütik Kay Van-Petersen teatas teisipäeval antud intervjuus, et bitcoini hind võib alanud aastal jõuda 100 000 dollarini.

Van-Peterson kogus kuulsust, kui ennustas kaks aastat tagasi ette, et bitcoin teeb 2017. aastal suure tõusu. Tema sõnul võivad ka mõned teised krüptorahad tublisti kallineda, vahendab CNBC.

Pangaanalüütiku sõnul on bitcoini 50% hinnalangus tipust normaalne korrektsioon, mis on kokkuvõttes kasulik krüptorahade tervisele. Van-Petersen usub, et bitcoinis peitub veel suur potentsiaal, mis on seotud futuuridega kauplemisega.

Teatavasti käivitati bitcoinifutuuridega kauplemine eelmisel aastal ning sellega tehti katse kaasata krüptorahaturule institutsionaalseid investoreid, kuid seni pole see teoks veel saanud.

Van-Petersen siiski usub, et institutsionaalsed investorid tulevad turule, kuid see võtab kaua aega.

Van-Petersen ennustab kõige helgemat tulevikku hoopis ethereumile, mis tema arvates teeb sel aastal bitcoinist parema tulemuse.

“Ethereum tuli pärast bitcoini ja sellel on suurem tsentraliseeritud juhtimise tase,” ütles ta ja lisas: “samuti näib, et nad on skaleerimisprobleemide lahendamisel teistest ees.”

scroll to top