fbpx
Close

Ethereumi kaasasutaja: krüptorahaturgu ootab kukkumine ja sellele järgnev konsolideerumine

Avatar

Krüptorahaturu tugevnemine toimub pärast seda, kui ilma piisava sisuta Bitcoini alternatiivid teevad läbi suurema krahhi, arvab Ethereumi kaasasutaja Charles Hoskinson.

“Minu isiklik arvamus on, et pärast seda krahhi näeme me olulist turu konsolideerumist,” sõnas Hoskinson CNBC-le antud intervjuus. Hoskinson juhib praegu blockchain tehnoloogia uurimisfirmat IOHK.

Mitmed alternatiivsed krüptorahad on viimastel nädalatel tublisti hinda kasvatanud, jõudes rekordtasemeteni. Selle tulemusena on kogu krüptorahaturu väärtus lähenenud 750 miljardi dollari tasemele.

Hoskinson tunneb muret paljude “sisutühjade” krüptovaluutaprojektide turule sisenemise pärast. “Kindlasti juhtub see, et paljud projektid, kel pole head tehnilist põhja ja tugevat fundamentaalset alust, mingil hetkel ei suuda ületada nende ees tekkivaid probleeme ja lihtsalt põruvad.”

Paljude projektide põrumiseni läheb tema sõnul aga veel palju aega: “On raske põruda, kui sa põletad aastas küll 10 millionit dollarit, aga sul on miljardi dollari suurune kapital.”

scroll to top