fbpx
Close

Investorid on EstateGuru vahendusel teeninud üle 2,2 miljoni euro intressitulu

Avatar

Eesti ühisrahastusportaal EstateGuru saatis teisipäeval investoritele välja e-kirja, kus toodi välja jaanuari kuu statistika ning olulisemad numbrid. Lisaks tutvustati põgusalt ka alanud aasta plaane.

“EstateGuru neljanda tegevusaasta algusest on nüüdseks juba kuu möödas ning meil on mitmeid põnevaid uudiseid jagada. Sel aastal on meil plaanis laieneda mitmele uuele välisturule, teha põhjalik uuendus meie veebikeskkonnale ning suurendada senist laenumahtu kahekordseks,” tõi portaal välja oma eesmärgid alanud aastaks.

Rahajutud.ee portaal kirjutas EstateGuru laienemisplaanidest hiljuti täpsemalt SIIN.

EstateGuru tõi välja, et jaanuari lõpuks ületati 10 000 platvormiga liitunud investori arv, toodi turule esimene Soome laen, algatati soovituskampaania ning valmistati ette Iiri ja UK turule sisenemist.

“Jaanuaris rahastati platvormil 16 laenu väärtuses 2 467 160 eurot, millest 12 laenu Eestis, 3 Lätis ja 1 Leedus. Tänaseks on platvormil kokku rahastatud 266 laenu summas 41 939 443 eurot ja EstateGuru investorid on teeninud üle 2,2 miljoni euro intressitulu ning ajalooliseks tootluseks on kujunenud 12,53%,” toodi kirjas välja statistikat ning tänati kõiki investoreid koostöö eest.

Jaanuaris lõppesid EstateGuru platvormil edukalt Pärnu mnt. 123 sildlaen, Artilerijas 19/2 sildlaen II etapp, Kiili 3 ärilaen, Sarra tn. ärilaen, Tallinna mnt. ärilaen, Pärnu sildlaen, Veju arendus 1 ja 2 etapp, Žiburiu arenduse 1,2 ja 3. etapp ja Ravila 17 sildlaen.

Kogusummas tagastati investoritele 991 608 eurot ning praeguseks on EstateGurus edukalt lõppenud juba 109 laenu 266-st ning tagastatud laenude põhiosa maht on 16 888 488 eurot.

* Tegemist on meelelahtusliku informatsiooniga ning kindlasti ei ole see investeerimissoovitus.

scroll to top