fbpx
Close

Rahakasvataja | Jaanuari kokkuvõte

Avatar

Tere. Veebruarikuu on märkamatult alanud ning aeg on teha jaanuarikuu kokkuvõtteid. Üldjoontes on kõik läinud hästi. Lainetused aktsiaturul on aga teinud mind natuke ettevaatlikuks.

Aktsiaportfell vaikselt kasvab. Nagu oma eelmises postituses juba rääkisin, soetasin ma jaanuaris Baltika aktsiaid, mis tagantjärele mõeldes ei olnud vist tegelikult kõige parem mõte. Arvasin, et põhi on käes, kuid ometi leidis Baltika kuskilt jõudu, et veelgi langeda. Tõsi, langus ei ole suur, kuid siiski. Minu suureks rõõmuks tõusis PRFoodsi aktsia pea neljandiku võrra, tõusu tegid ka Kaubamaja ja Leedu Telia. Šiauliu loksub järjepidevalt, kord üles, kord alla, niiet selle pakiga erilist edu ei ole olnud.

Etteruttavalt võin öelda, et jõudsin oma PRFoodsi ja Leedu Telia aktsiad selle nädala alguses maha müüa, sest kõik hakkasid rääkima suurest börsilangusest. Tõsi, peale müüki on nii PRFoods kui ka Telia olnud languses, niiet selles suhtes sain müügi ajastada õigele ajale. Nüüd oleks vaja veel langusel silma peal hoida ja üritada madalpunktile pihta saada, et nad uuesti tagasi osta. Mis puutub Tallinna Kaubamaja, siis neid aktsiaid olen otsustanud mitte puutuda.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakasvataja?

scroll to top