fbpx
Close

Rahats | Crowdestori saaga

Avatar

Foto: Pixabay

Juuni alguses müüsin Crowdestoris maha oma viimase projekti ja kandsin välja kogu raha. Sellega sai läbi minu seiklus selles portaalis. Nüüd siis tekkis aeg teha ülevaade, kuidas mul seal läks.

Portaali registreerisin end kolm aastat tagasi, 22.06.2018. Kohe kandsin sinna ka 300€, mille investeerisin esimesse projekti. Esimeseks projektiks oli logistika sektoris tegutsev firma, mis pakkus transpordi- ja taksoteenuseid. Firma tahtis saada laenu 10 – 50 tuhat ja pakkus intressi 18%. Raha oli mõeldud opereerimiskulude katteks. Nüüd tagantjärgi lugedes tundub kahtlane, miks selline firma peaks ühisrahastusest raha küsima sellise protsendiga ja kui ta pangast seda raha ei saanud, siis kui hea maksevõime saab tal olla? Aga tol hetkel vaatasin, et ettevõttele kuulub 29 masinat, mis peaksid mitmekordselt katma laenu summa. Sel hetkel üldse ei mõelnudki, kas ja kui raske peaks probleemide korral nende realiseerimine olema. Aga selle projekti puhul seda vaja ei läinudki ja tegemist oli ühe minu jaoks eduka projektiga. Raha hakkas iga kuu kontole tagasi tiksuma ja sügisel olin valmis investeerima juba järgmisse projekti.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahats?

One Comment

  1. ma olen täna nii põnevil. Olen näinud kommentaare inimestelt, kes olid juba LAPO M-F-lt laenu saanud, nii et otsustasin taotluse esitada populaarsete soovituste põhjal ja alles mõni tund tagasi kinnitasin oma kontol kogusummat 10 500 eurot. See on tõesti suurepärane uudis ja soovitan kõigil, kes vajavad tõelist laenu, taotleda oma e -posti teel: lapofunding960@gmail.com
    Whatsapp +447883183014

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top