fbpx
Close

HammerHub-i klient: peamine põhjus, miks ma siin olen – kontor on nii ilus

Avatar

Sellenädalane intervjuu on büroohotell HammerHub üürilise Enesekindlusvabrik OÜ juhatuse liikmega Ketlin Kasak.

?️‍♀️Millega Sinu ettevõte tegeleb?

Enesekindlusvabrik tegeleb põhimõtteliselt kõigega, mis puudutab personalitööd. Meie kodulehel on neli teenust, mille jõulise arendamisega oleme 2018.aastal tegelenud. Ettevõttes on toimunud suured muutused ja põnevad arengud ning mul on au esitleda – meie põhiteenus on PERFI, mis on personalikaardistuse treening. See aitab ettevõtjal enda töötajatest ning meeskonnast paremini aru saada. PERFI sobib kõikidele meeskondadele, kus on vähemalt 4 inimest. Läbi treeningu on võimalik selgeks teha, mis toimub personaliga, võimalik on lahendada probleeme, avastada ettevõte siseelu ehk mis firmas tegelikult toimub ning väga tõhus on treening ka värbamisprotsessis.

Teine meie peamine teenus on seotud värbamisega. Pakume kõiki värbamisprotsesse ja oleme abiks juba ka siis, kui on vaja värvata vaid üks ametikoht.

Lisaks personalikaardistuse treeningule ja värbamisprotsessidele tegeleme ka koolituste korraldamisega (seotud värbamise ja personalitööga).

?Miks Sulle meeldib Manta Majas?

See on ilus. See ongi peamine põhjus – kontor on ilus. Meie juures käivad väga suurte ja mainekate ettevõtete juhid ning me peame võtma neid väga esinduslikus kontoris vastu. Mulle meeldib, et siin on erinevad nõupidamiste ruumid, nii suured kui väiksemad, täpselt vajadusele!
Teiseks ma elan siin kõrval. See on väga oluline, sest mul on kodus pooleaastane tütar.
Boonus on veel allkorrusel olev restoran, sest kui päev vajub pikale, siis on nii mõnus minna alla sööma. Nimi meeldib eriti – Jah, kallis.
Büroohotelli juures on tugevuseks ka teised ettevõtted, kes maja kasutavad. Need on kindlasti kasulikud ja huvitavad tutvused ning kontaktid.

?Kellele soovitad Manta Maja?

Soovitan kõikidele ettevõtjatele, kes tegutsevad kas üksi või partneriga. Samas ma ei piiraks seda väga, sest miks mitte ei võiks sellises kohas kontorit pidada ka suuremad kollektiivid.

? Kui pika maa peab maha jooksma, et sarvi maha joosta?

Minu meelest mõni ei suudagi nii pikka maad maha joosta.
Issanda loomaaed on jube suur ja kirju, kõigega peab arvestama. Matemaatilist valemit ma ei oska öelda. Oleneb inimesest.

Ettevõttega Enesekindlusvabrik OÜ saad ühendust järgmistelt kontaktidelt:
ketlin@enesekindlusvabrik.ee
+372 5342 5529

scroll to top