fbpx
Close

Raab OÜ Manta Majast: esinduslik, õhku ja ruumi on hästi palju

Avatar

Manta Maja jätkas oma sotsiaalmeedias büroohoones tegutsevate firmade tutvustamist, kui intervjuu tehti Raido Rokiga ettevõttest Raab OÜ.

?️‍♀️Millega Sinu ettevõte tegeleb?

“Tootearendus- ja inseneriteenuste pakkumisega. Saan aidata idee vormistamisega, tarnijate leidmisega jne. Kui Sinul on idee, siis mina aitan Sinul selle teostada.”

?Miks Sulle meeldib Manta Majas?

“Sest põhimõtteliselt kõik on olemas, hea asukoht… täisteenus. Saan samas majas trenni teha, saan söömas käia, osta kasvõi lilled omale laua peale või kellelegi, kui õhtul koju lähed. Kõige rohkem meeldib, et ei pea hoolitsema mingite tugiteenuste eest. Hästi esinduslik, õhku ja ruumi on hästi palju.”

?Kellele soovitad Manta Maja?

“Sobib üksik kuni väikefirmale, ega siia suurfirma ei tule. Pigem alustavale ettevõttele ja ettevõttele, kes tahab järgmist sammu astuda oma ettevõtluses. Eriti neile, kes on tulnud suurest ettevõttest ja hakkab üksiüritajaks. Saad omale näilise suuema kollektiivi ümber, kes Sind toetavad ja vajadusel abistavad.”

?Miks vihm villalambaid kokku ei tõmba?

“Sest lammas ei ole ju üleni villast. Lambal ei lähe vihm villa sisse. Minu teada lamba vill on õrnalt rasvane, loodus on asjad kõik ilusti paika pannud. Muidu oleks raske veekäsn seal.”

Pildil Raab OÜ juhatuse liige Raido Rokk.

Inseneriteenuse tellimiseks:
raido@raab.ee
www.raab.ee

scroll to top