fbpx
Close

Turunduskoolitused, mis teevad Sinust tõelise ärihai

Avatar

Läbimõeldud ja strateegilisest turundustegevusest on kujunenud üheks eduka ettevõtluse alustalaks. Edukas turundustegevus säästab aega ja energiat, suurendab ettevõtte konkurentsivõimet ning võimaldab viia kokku klientide soovid ja vajadused ettevõtte eesmärkidega. Sageli peetakse turunduseks vaid selle kõige nähtavamat osa ehk reklaame, mis on valdavalt vaid murdosa kogu turundusprotsessist. Turundus eesmärk on juhtida kõiki neid protsesse, mis aitavad ettevõttel saavutada oma eesmärke võimalikult efektiivselt ning pakkudes samal ajal klientidele suuremat rahulolu kui nende konkurendid.

Soovid end kiirelt kurssi viia turundusvaldkonna viimaste uuenduste ja trendidega või on Sul mõni teema, mida oled alati tahtnud õppida, kuid pole aega? Manta Maja praktilised turunduskoolitused säästavad Sind tundidepikkusest googledamisest ning turundusõpikute- ja uudiste lugemisest. Huvilistel on võimalik osaleda üksikutel endale meelepärastel kursustel või võtta osa kogu koolitussarjast, et omandada kõik vajalikud baasteadmised eduka turundusstrateegia loomiseks ja teostamiseks. Kõik koolitused toimuvad Manta Majas (Vabaduse pst 174b, Tallinn) ning neid viib läbi tunnustatud turunduskoolitaja Katrin Vilimaa-Otsing.

10. oktoobril kell 17.30 – 20.00, Turunduse ABC

Koolitus annab hea ülevaate digiturunduse võimalustest – alustame alustaladest nagu erinevate mõisted ja lühendid ja liigume keerulisemate tegevuste juurde nagu hea briifi koostamine ja erinevate kanalite võimalused. Koolituse praktilise väljundina tunneb kursuse läbinu turunduse matemaatika valemeid ja briifi põhja.

Lisainfo ja registreerimine.

5. oktoobril kell 17.30 – 20.30, Sotsiaalmeedia ja reklaamivõimalused: Facebooki reklaamisaladused, sotsiaalmeediakontode haldus ja Google Ads

Koolituse esimeses osas saavad osalejad ülevaate, kuidas erinevaid sotsiaalmeedia kontosid hallata, kust saada ideid postitamiseks, kust leida kujundusi, mis programme kasutada jne. Teises osas süvene juba konkreetsemalt Google ja Facebooki reklaamivõimalustesse – retargeting, lookalike sihtrühmad ja teised tänapäevased turundusnipid. Praktilise väljundina on kursuse läbija teadlik sisu planeerimise süsteemist ning reklaamikampaaniate hindamise raporti põhjast.

Lisainfo ja registreerimine.

14. novembril kell 17.30 – 20.00, Turundusstrateegia loomine

Koolituse eesmärgiks on luua oma ettevõttele dokumenteeritud turundusstrateegia. Varasemalt on uuringutega tõestatud, et ettevõtted, kes planeerivad tegevusi ette ja omavad pikemat vaadet, saavutavad paremaid tulemusi kui need, kes niiöelda puusalt tulistavad – kui soovid saavutada oma eesmärke, siis tule omandada selleks vajalikud teadmised ja oskused meie juures! Praktiline väljundina valmib kursusel turundusstrateegia alusdokument ning osaleja omandab vajalikud teadmised ja oskused valminud dokumendi edaspidiseks täiustamiseks ja lihvimiseks.

Lisainfo ja registreerimine.

Kõikidel kursustel püütakse lahendada osalejate probleeme võimalikult individuaalselt ning pakkudes praktilisi lahendusi edaspidiseks turundustegevuseks. Tagamaks, et koolitused lähtuvad just osalejate vajadustest, on kõigil võimalus esitada oma täpsemad küsimused, probleemid või ettepanekud huvipakkuvate teemade osas Manta Majale vähemalt kolm tööpäeva enne koolituse algust. Osalejate jooksvad küsimused ja tähelepanekud leiavad samuti vastuse koolitusprotsessi käigus.

Registreeri end kindlasti ning osale turunduskoolitustel, mis teevad Sinust tõelise ärihai! Lisaks võidavad need, kes registreeruvad enne 10. oktoobrit korraga tervele turunduskoolituste sarjale, hinnas -20 %.

scroll to top