fbpx
Close

Teine palk | Kulu ja tema rõõmud

Avatar

Olen laisk olnud. Kristi ja Tauri korraldasid väikse koosviibimise ja tõele au andes see aitas. Läksin sinna eesmärgiga iseendale nn süümepiinu tekitada- ja see aitas.
Kuigi möödunud on sellest juba mõned päevad (et mitte öelda nädalad), siis lõpuks olen jõudnud kirjutama. Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida.

Igatahes on täna siis teemaks kulu nimega auto. Aasta siis oli 2015 kui kirjutasin 7’s eesmärgi tase on olla võimeline 250 eur eur laen võtta ja seda pasiivsest tulust. Kirjutasin siis, et see justkui minu väike soov (mitte auto aga selline võimekus). Aus olla siis huvitaval kombel vahel lased elul nn roolis olla ja tema juhatab sind otsuteni.
Alustades siis lõpust- 2018 märts soetasin uue(väärse) auto (ei mitte audi nagu lingilt) vaid midagi pisut suuremat mis vastab pere vajadustele.Kuid hakkame siiski algusest- ehk siis minu Kallis sõiduvahend hüüdnimega Volvo (ja mark ja päris nimi on samad) oli äsja saanud 10 aastaseks. Ja kuna Ta oli juba omajagu päevi näinud siis seda hakkas tunda andma ka tema nn liikuvad osad. Volvo oli meie pere liige olnud 4 aastat ja iga aastaga kulud aina suurenesid ja suurenesid (tal eelarves oma osa mida jälgime). Eks oma ole ka selles, et järjekindlalt soovisin kõik hooldused ja remondid teha ametlikus esinduses. Aastad möödusid ja nii võttis Volvo üha suuremaid summasid regulaarselt ja aegajalt ka irregulaarselt meie pere eelarvesst. Summad üha suurenesid ning sellise kiiruse ja mahu ulatuses, et oli aeg asjaga tegeleda…..

Loe edasi SIIT.

Mis on Teine palk?

scroll to top