fbpx
Close

“Tulemuste hooaeg” pakub sel nädalal Balti börsi investoritele närvikõdi

Avatar

Nasdaq Baltic avaldas esmaspäeva hommikul börsiteate alanud nädala sündmustega ning investorite jaoks saab olema väga põnev nädal, sest oma eelmise aasta majandusaruannetega on välja tulemas terve hulk populaarseid ettevõtteid.

Juba esmaspäeval avaldab oma auditeeritud majandusaasta aruande Tallinna börsi üks lipulaev Tallinna Kaubamaja Grupp (TKM1T). Teisipäeval on oma auditeeritud numbritega välja tulemas investorite üks lemmikuid LHV Group (LHV1T).

Kolmapäevaks jääb investoritele läbi närida Tallink Grupi (TAL1T), Harju Elektri (HAE1T), Olympic Entertainment Groupi (OEG1T) ja Ekspress Grupi (EEG1T) eelmise aasta vahearuande tulemustest.

Leedu suured energeetikahiiud Energijos Skirstymo Operatorius (ESO1L) ja Lietuvos energijos gamyba (LNR1L) tulevad oma auditeeritud majandusaasta aruannetega välja kolmapäeval. Samal päeval on oodata ka Apranga (APG1L), Linas Agro Groupi (LNA1L) ja Šiauliu bankase (SAB1L) vahearuande tulemusi.

Väiksematest Tallinna börsi tegijatest on teisipäeval oodata Pro Kapital Grupi (PKG1T) ja Baltika (BLT1T) 12 kuu vahearuannet ning teisipäeval või kolmapäeval Skano Groupi (SKN1T) vahearuannet.

Riia börsil on teisipäeval mõtet silm peale panna elektroonikaettevõtte HansaMatrix (HMX1R) 12 kuu vahearuandel ning kolmapäeval toovad oma numbrid välja mõlemad ravimifirmad Grindex (GRD1R) ja Olainfarm (OLF1R).

Algava nädala investorkalendrit täies mahus saab vaadata SIIT.

scroll to top