fbpx
Close

Enlight Research hakkab pakkuma investoritele tasuta analüüsi Ignitis Groupi kohta

Avatar

Foto: Pixabay

Investeerimisanalüüsi pakkuv ettevõte Enlight Research lisab oma Nasdaq Balti börsiettevõtete analüüsinimekirja möödunud aasta oktoobris börsile tulnud Ignitis Groupi aktsia.

Enlight Researchi eesmärk on pakkuda kvaliteetset analüüsi nii era- kui institutsionaalsetele investoritele. Ettevõte avaldab analüüse tasuta, et kõik investorid saaksid neid huvitavate börsiettevõtete kohta lähemalt uurida ning teha teadlikumaid investeerimisotsuseid.

Enlight Researchi ärimudel võimaldab pakkuda lihtsat ligipääsu kvaliteetsele investeerimisanalüüsile, säilitades samal ajal objektiivse ja professionaalse vaate. Ligipääs analüüsile on eriti oluline praegusel ajal, mil väikeinvestorite arv Balti börsiettevõtetes on tugevalt kasvamas, seisab Nasdaq Baltic teates.

„Enlight Researchiga alustamine oli tõeline väljakutse, sest samal ajal algas praegugi kestev pandeemia. Kuid arvestades, millised teada-tuntud ettevõtted meie analüüsiplatvormiga on liitunud, usun, et meie analüütikute meeskond on oma ülesannete kõrgusel ja on tõestanud, et ettevõtete loo rääkimises investoritele on äri tegemine võimalik. Ootame huviga oma analüüsitiimi ja analüüsitavate ettevõtete nimekirja kasvu sel aastal,“ ütles Enlight Researchi asutaja Mattias Wallander.

Nasdaq Balti börside juhi Daiga Auziņa-Melalksne sõnul on tal hea meel näha Enlight Researchi initsiatiivi muutmaks Balti turud läbipaistvamaks, tehes seda usaldusväärse info ja analüüsi pakkumisega Balti börsiettevõtete kohta. „Rohkem kvaliteetset analüüsi aitab investoritel teha paremaid ja teadlikumaid investeerimisotsuseid ning samal ajal võimaldab ettevõtetel olla nähtavam ning läbipaistvam.“

scroll to top