fbpx
Close

Tervislik ja teadlik toitumine ning ideaalvormi saavutamine Manta Majas

Avatar

Soovid võtta kaalust alla, tunda end oma kehas hästi või elada tervislikumalt, kuid tunned, et ei tule iseseisvalt toime ja vajad abi? Manta Maja sügishooaja koolitused toetavad Sind oma eesmärkide saavutamisel.

Pole saladus, et tasakaalustatud toidulaud parendab elukvaliteeti, annab energiat ning aitab kontrollida kehakaalu. Öeldakse, et kõik hea siin ilmas teeb paksuks või on amoraalne – me ei saa sellega päris nõustuda. Paraku on tervisliku toitumise alast infot väga palju ning selles orienteerumine muutub päev-päevalt raskemaks.

Selleks, et toetada huvilisi nende teekonnal tervisliku ja teadliku toitumiseni, toimub 18. septembril Manta Majas koolitus nimega “Kuidas süüa nii, et tunda end hästi?”. Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmised, kuidas süüa nii, et valmistaksid rõõmu oma kehale kui ka vaimule. Koos leitakse vastused küsimusele, millised toidud on liigitatud „tervislikuks“ ja millised „mittetervislikuks“, lükatakse ümber peamised toitumisalased müüdid, keskendutakse hea enesetunde saavutamisele läbi õige toitumise, õpitakse teadlike toiduvaliku tegemist ning jagatakse teavet selle kohta, kuidas teha nii, et tervislik toitumine ei oleks ühekordne projekt, vaid elustiil.

Tähtsa osa tervislikust eluviisid moodustab ka trenn. Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas oleks võimalik saavutada oma ideaalvormi? Kui jah, siis ootame teid Manta Majja ka 7. novembril, et koos ka sellele küsimusele vastus leida.

Ideaalvormi saavutamiseks on aastasadade jooksul välja mõeldud erinevaid dieete ja preparaate, ent paraku viivad need varem või hiljem alguspunkti tagasi. Tegelikkuses on ideaalvormi saavutamine imelihte kui järgida teatud reegleid. Antud koolituselt ei kuule te midagi imedieetidest või võluvahenditest, vaid kõik nõuanded on lihtsalt järgitavad ning praktikas hästi toimivad.

Ideaalvormi saavutamise koolitusel õpid, kuidas luua endale püsivalt hea vorm, tutvud mikro- ja makrotoiduainetega, mõistad päevase energiatarbimisega seotud aspekte ning leiad vastused küsimustele milline roll on ideaalvormi saavutamisel igapäevasel füüsilisel aktiivsusel ning kuidas leida endale sobivat treeningut.

Koolitusi viib läbi Vormiloojate treener ja toitumisnõustaja Egert Oiov. Egert tegeleb igapäevaselt harrastajate ning sportlaste nõustamise ja treenimisega ning omab Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessitreeneri kutsetunnistust. Treening- ning toitumiskavade koostamine nii neile, kes soovivad saavutada lihtsalt head vormi ja kaalust alla võtta, kuid ka sportlastele, kes plaanivad osaleda võistlustel, on Egerti töö, hobi ja kirg. Egerti kogemus tõestab, et kõik on võimalik ning ainsad piirid seavad endale inimesed ise.

Huvilised saavad registreeruda kursustele läbi Manta Maja kodulehe – www.mantamaja.ee/koolitused. Ühe koolituse osalustasu on 25€. Registreerudes korraga mõlemale Vormiloojate koolitusele, võidad hinnas 20% ehk 10€.

scroll to top