fbpx
Close

Rahakratist saab Rahajutud.ee portaali esiblogija!

Avatar

Rahajutud.ee veebiportaal on astumas arengus järgmist suurt sammu, kui oleme asunud teekonnale muutumaks blogipostitusi vahendavast leheküljest rohkem blogijaid ühe mütsi alla koondavaks keskkonnaks.

Soovime, et iga blogija säilitaks oma unikaalse näo ja originaalsuse, kuid samas saaks lõigata kasu teatud tiimitunde tekkimisest. Eesmärk on luua blogijatele tingimused astumaks soovi korral oma arengus samm edasi ning läbi selle pakkuda ka lugejatele üha rohkem lisaväärtust.

Meil on hea meel teatada, et Rahajutud.ee uus ajaarvamine algab kohe kõige võimsama pauguga, mis üldse olla saab, kui esimesena liitub tiimiga Eesti kõige kuulsam, kõige tunnustatum, kõige vaimukam, kõige lemmikum ja kõige loetum anonüümne rahablogija Rahakratt!

Rahakrati uus kodu saab olema edaspidi domeenil rahakratt.rahajutud.ee ning otse pääseb tema blogile ligi ka kasutades aadressi Rahakratt.ee. Kõik, kes te olete tellinud Rahkrati seniste blogipostituste teavitused endale e-mailile, palun võtke 30 sekundit aega ning tellige uuel lehel teavitus uuesti, et teil ei jääks ükski Rahakrati vaimukas blogipostitus kahe silma vahele.

Loomulikult kajastame Rahakrati blogipostitusi edasi ka Rahajutud.ee lehel ning mitte ainult, Rahakratt saab endale lausa Rahajutud.ee pealehel oma väikese nurgakese. Ka kõik järgnevad meie visiooniga liituvad blogijad saavad avalehel suurema tähelepanu osaliseks.

Küsisime Rahakratilt otse, miks ta otsustas Rahajutud.ee portaaliga koostööd alustada. “Sest ma ei jäta enne rahule, kui olen nii kuulus ja salapärane, et hakkan saama kutseid nende ringkondade pidudele, kus Kadri Simson liigub. Ja kui nüüd kasvõi korrakski proovida tõsine olla, siis mulle meeldib see rida, mida Rahajutud ajavad – kui ma ise ei loeks ega kasutaks, siis ma seda ei oleks teinud. Vaadake ise, kui palju uusi tegijaid on juurde tulnud. Kõik see motiveerib veelgi suuremat seltskonda oma müntidega targu talitama ja Rahakratt.ee hakkab selle kogukonna üks eestvedajaid olema!” lubas tunnustatud kirjamees.

Rahajutud.ee peatoimetaja Siim Semiskar kommenteeris portaali jaoks murrangulist sündmust: “Idee alge oli tegelikult juba olemas portaali algushetkedest saadik, kuid reaalseks plaaniks hakkas see kujunema viimastel kuudel. Kohe alguses oli selge, kui seda asja teha, siis alustada tuleb just Rahakratist, sest mõelge ise – teistmoodi pole ju võimalik. Loodame lõpuks Rahajutud.ee “vihmavarju” alla kokku saada tugeva blogijate aktiivi ning tänu ühisenergiale võiks see muudatus päris kiiresti hakata ka lugejatele pakutava lisaväärtuse näol silma paistma.”

Rahakratt lisas endale omapärasel moel oma tulevikueesmärkide kohta: “Plaanin oma tuntust tõsta. Tahaks koos Epp Kärsiniga finantsseksuoloogia loenguid ja festivale pidama hakata. Võimalused on hoomamatud! Ma saan veel rohkem publikut juurde, veel suuremate masside ette – täna on mul ca 4 000 lugejat kuus, see arv võiks tõusta 10 000 juurde. Rahakratt.ee domeeni alla kolimine on järgmine samm oma impeeriumi loomisel ja lugejatele on see varasemast mugavam ka, muidugi. Ei pea enam mingit totakat vaeste blogijate lisa www.wordpress oma domeeni juurde trükkima.”

Kui Rahakratt on nüüd ametlikult otsa lahti teinud ja oma õnnistuse uuele suunale andnud, siis juba on oma järjekorda ootamas veel üks populaarne blogija. Mitmete teiste kirjutajatega on Rahajutud.ee läbirääkimisi juba alustanud või seda kohe-kohe tegemas. Seega, tasub olla valvel, sest varsti on oodata järgmiseid uudiseid!

“Lisaks Rahakratile saigi ideed veeretatud ka ühe teise blogijaga, kelle liitumise teeme teatavaks lähipäevadel. Ühtlasi oleme aegamisi alustanud ka suhtlust teiste aktiivsete blogijatega. Loodame, et juba lähiajal on üha uuesti värsketest uudistest teada anda,” lisas Rahajutud.ee peatoimetaja lõpetuseks.

One Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top