fbpx
Close

Kes on Rahakratt?

Avatar

Rahakratt on Eesti finantsblogide maastikul üks täiesti omapärane tegelane, kes on leidnud tee paljude lugejate südamesse. Kratt ise nimetab enda tegevust #finantsvabdussõda ning sellel rindel möllab mees suure isuga, kasutades oma teravat keelt ja vahedat meelt. Rahakratt on ka blogija, kellest sai alguses Rahajutud.ee blogijate impeerium.

Ankeet

Nimi: Rahakratt

Hüüdlause: Minu finantsvabadussõda.

Lühitutvustus: Mina olen Rahakratt. Rahakratt on mu kirjutaja pseudonüüm. Poleks uskunud, eks? Ma olen keskmine eestlane, kes teeb tööd, mida ma võimalusel ilmselt ei teeks. Krati kasvatamiseks ja käigushoidmiseks tuleb siiski mõnda aega kellegi teise unistuste heaks töötada.

Mul on töö, kodu ja kõrgharidus. Keskmisele eestlasele omaselt enamus ajast suunurgad allpool, varbad külmad ja rahakott järgmiseks palgapäevaks tühi. Ma olen igati keskmine ja mitte kuidagi halvem ega parem kui sina.

Ma näitan enda peal, kuidas saab lihtne inimene ilma kõrvalise abita teha ära ise väga palju selleks, et saada rikka(ma)ks. Mulle ei ole sülle kukkunud pärandust ega lotovõitu. Ma alustan nullist. Mu sissetulek ei ole maailma suurim aga olen rahul ja tänulik, et ta olemas on.

Ma näitan avalikult kõiki numbreid, kaasaarvatud enda sissetulekuid ja väljaminekuid. Sihin pikaajalist tegevusplaani – võimalikult vähe ostan-müün-kahetsen. Minu peamine huvi on ühiskondlik laenamine ja dividendiaktsiad. Ma räägin sellest kõigest lihtsal, ausalt ja otsekoheselt. Keerutamist ja varjatud reklaami siit ei leia. Samuti väldin igavat finantskantseliiti.

LOE BLOGI

scroll to top