polar.com

Mintos: cash back programme tuleb ka edaspidi, järgmisena on kavas Lendo

Mintos

Läti ühisrahastusportaal Minto sattus detsembris investorite suurema tähelepanu alla sellega, et inimestele, kes olid nõus oma raha paigutama pikema maksetähtajaga laenudesse, tehti ” raha tagasi” kampaania.

Ka paljud blogijad, kelle kirjutisi me Rahajutud.ee veebilehel vahendame, kasutasid võimalust ja paigutasid oma pikkadesse laenudesse, et saada kohe teatud protsent summast tagasi.

“Hiljutine pikaaegne cash back programm oli esimene seeriast programmidest, mida me plaanime investoritele tulevikus pakkuda. Teisipäeval lükkasime käima Mogo programmi ning lähipäevil on plaanis samasugune Lendo kampaania,” sõnas Mintose pressiesindaja Diana Krampe Rahajutud.ee lehele.

Mogo cash back programm, millele Mintose pressiesindaja vihjas, algas 16. jaanuaril ning kestab täpselt ühe kuu ehk 16. veebruarini. 4% oma rahast saab tagasi põhiturul 48-59-kuulistesse autolaenudesse paigutades ning 5% rahast toob koheselt tagasi üle 60-kuulistesse laenudesse investeerimine.

Krampe sõnul pakutakse selliseid kampaaniaid eesmärgiga oma investoreid premeerida. Ta lisas: “Me näeme pikaaegsetel laenudel mitmeid positiivseid külgi ning kampaaniatega tahame me neid ka oma investoritele meelde tuletada.”

Ühtegi konkreetset numbrit detsembris korraldatud esimese cash back programmi kohta polnud Mintos nõus jagama, kuid Krampe sõnul pidasid nad ise kampaaniat õnnestunuks.

Kolmapäeval teatas Mintos oma kodulehel ka uudise, et vahendama hakatakse Moldova laenupakkuja Sebo laene. Ettevõte pakub tarbimislaene kuni 13% intressimääraga, mille pikkus on ühest nädalast kuni kolme aastani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga