fbpx
Close

Kolm üliolulist nõuannet, mida sülearvutit ostes tähele panna!

Avatar

1. Eelista korralikku ja kontrollitud kasutatud sülearvutit.

Hinna ja kvaliteedi suhtelt ei saa üle ega ümber, et korralik kasutatud äriklassi sülearvuti on väga mõistlik ost. Samaväärse uue sülearvuti hinnast võib kasutatud masina puhul säästa isegi 2-3 korda. Siinkohal tuleb kindlasti rõhutada seda, et kasutatud sülearvutid on ostuna kordades riskivabamad, kui näiteks kasutatud autode soetamine. 1it.ee poolt müüdavad arvutid läbivad põhjaliku kontrolli, lisaks tarkvarauuenduse ja mitmeid teisi toiminguid, enne kui see müüki pannakse.

2. Vali enda jaoks sobivate tehniliste näitajatega sülearvuti.

Kasutatud äriklassiarvutit ostes säästad kordades küll hinnas, kuid ei kaota tööjõudluses. Korraliku äriklassi sülearvuti eluiga on pikk, kuna neil on vastupidav alumiiniumist, magneesiumist, karbonist või titaanist korpus ja sisseehitatud raam, mis kaitseb arvuti elutähtsaid osi. Korralikul masinal on mattekraan, millega on võimalik töötada nii päikese käes kui ka otse laevalgustuse all. Olulist rolli mängib arvuti valimise juures ka mälumaht ning SSD ehk pooljuhtketta eelistamine tavalise pöörleva kõvaketta ehk HDD ees. Kui tunnete ennast sülearvuti tehniliste näitajate valimisel ebakindlalt, siis tasub pöörduda 1it.ee ekspertide poole, kes vastavad kõikidele küsimustele ning aitavad valida kõige sobivama sülearvuti.

3. Osta kasutatud sülearvuti tunnustatud müügikohast.

Kasutatud sülearvuti ostmine käest-kätte või mõnest kahtlasevõitu välismaa veebikaubamajast kätkeb endas mitmeid ohte petta saada. Seetõttu tasub kasutatud sülearvuti ostmisel pöörduda kogenud ja ennast juba tõestanud müüjate poole. 1it.ee veebipood on välja teeninud märgise “Turvaline ostukoht” ning see annab garantii, et järgitakse pidevalt Eesti E-kaubanduse Liidu poolt seatud tingimusi. Lisaks on 1it.ee Eestis enim Goole’i kasutajate hinnanguid saanud arvutipood. Alati pakutakse müüdavatele sülearvutitele garantiid ja tasuta transporti ning suur valik sülearvuteid on saadaval ka Sõpruse pst 33 asuvas salongis.

scroll to top