fbpx
Close

InvesteerimisFestival 2018: mõnus kooslus puhkusest, uutest teadmistest ja tutvustest

Avatar

Juba neljandat aastat järjest korraldab Investeerimisklubi investorite suvepäevi, mille mõõtmed on aastatega järjest kasvanud. Tänavune üritus kannab nime InvesteerimisFestival 2018 ning toimub see 6.-8. juulil Kallaste talus ning Padise mõisas. Rahajutud.ee lugejad saavad festivalipileti soetada soodustingimustel (vaata loo lõppu!).

“Kui igapäevaselt räägime investeerimiskogukondades uutest portaalidest, turule tulevatest ettevõtetest või majandusaasta aruannetest, siis selle aasta festivalil oleme seadnud fookuse investeerimislugudele ja eduteguritele, millest muidu ei räägita,” kommenteeris ürituse üks peakorraldajatest Marko Oolo portaalile Rahajutud.ee.

Ta lisas: “Loome õhkkonna, kus investorid ja esinejad saavad vabalt jagada enda kogemusi ning mõtteid, millega nad oma teekonnal investorina on kokku puutunud. Kõik see peaks tulema eluline, huvitav ja lähenemine täiesti teise nurga alt.”

Esinejate nimekiri on ka tänavu väga muljetavaldav, kui teiste seas astuvad üles Kristi Saare, Peeter Pärtel, Kristjan Liivamägi, Taavi Pertman, Krista Teearu, Madis Müür, Ergo Mõttus, Investor Toomas jne. Täieliku esinejate nimekirjaga tutvu SIIN.

Ühe esinejana ka rahva ette astuv Oolo lubab InvesteerimisFestival 2018 ürituselt osalejatele palju kasulikku informatsiooni, häid emotsioone ning tohutult motivatsiooni investeerimistegevuse jätkamisel: “Festival on äärmiselt mõnus kooslus nii puhkusest ja uutest teadmistest. Üks äge puhkus just selline peakski olema. Saab kokku panna vajaliku ja kasuliku! Veetes kolm päeva investorite keskel on paratamatu, et kasvab motivatsioon ning tekivad tutvused, mis investeerimisteekonnal kasuks tulevad.”


Rahajutud.ee portaali lugejatele on korraldajatel sooduspakkumine, kus kõikide pakettide piletist saab 10% allahindlust. Selleks tuleb ostmisel kasutada “Omad sooduskoodi?” nuppu ja sisestada sinna sooduskood “Rahajutud”.

Osta oma pilet SIIT!

scroll to top