fbpx
Close

Mõned mõtlemapanevad numbrid kohe-kohe algava InvesteerimisFestivali kohta

Avatar

Veel on jäänud üksikud päevad 6. juulini, kui alguse saab InvesteerimisFestival 2018, mis toob kokku suure hulga nimekaid esinejaid Eestist ning esmakordselt ka välismaise peaesineja. Mõned päevad on kolmepäevase ürituseni veel jäänud ning Rahajutud.ee portaal keskendub väikestviisi numbrimaagiale.

Alates aprillist, mil esmakordselt info tänavuse InvesteerimisFestivali kohta avalikuks tehti, on korraldajate kinnitusel ürituse kodulehel käinud 7000 unikaalset külastajat ning vaatamisi on kogunenud 10 000. Facebooki üritus on jõudnud 37 800 inimeseni ning Investeerimisklubi Facebooki lehte on selle aja jooksul näinud 60 000 silmapaari.

Tänase seisuga on InvesteerimisFestival 2018 üritusel osalemas üle 300 inimese ning kolmel laval on üles astumas 28 esinejat. Peaesineja tuleb tänavu ookeani tagant, kui saab kuulata “The Investors Podcast” kaasasutaja Stig Broderseni mõtteid ja kogemusi.

Väga rikkalik on muidugi ka koduste ülesastujate nimekiri, kust leiame erinevate elualade inimesi, kes ühel või teisel moel ning rohkemal või vähemal määral on seotud investeerimisega. Kuna eraldi kõiki nimesid oleks liiga pikk välja tuua, siis esinejate nimekirja koos ilusate piltide ja lühitutvustustega leiab SIIT… ja Tanel Padar astub ka üles.

Saime korraldajatelt ka värske info, et taluööbimisega kolme päeva pääsmed on välja müüdud ning ka telkimiskohaga kolme päeva pileti soovijad võivad otsuse päris viimasele hetkele jättes lõpuks ilma jääda. Eksklusiivseid VIP pääsmeid on alles jäänud veel vaid mõned üksikud, täpsemalt neli. VIP-ina kaasneb tavalisele festivalimelule ööbimine privaatses toas Padise mõisas ning samas toimuvad eriüritused.

Kui teil pole 6.-8. juuliks plaane, siis hankige InvesteerimisFestivali pääse ning andke oma teadmistele ja kogemustele ühe väärt üritusega hoogu juurde!


Rahajutud.ee portaali lugejatele on korraldajatel sooduspakkumine, kus kõikide pakettide piletist saab 10% allahindlust. Selleks tuleb ostmisel kasutada “Omad sooduskoodi?” nuppu ja sisestada sinna sooduskood “Rahajutud”.

Osta oma pilet SIIT!


Ürituse peatoetaja on LHV ning oma panuse andsid veel Redgate Capital, Scandium Kinnisvara, Crowdestate, Äripäev, Admiral Markets, Estateguru, Nopri Talu, Estover ja Naeruvabrik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top