fbpx
Close

Sammhaaval | Ühe inimese rämps on teise varandus

Avatar

Dividendipiraat tegeles hiljuti hoogtöökorras oma kodu tühjaksmüümisega ja seikles diivanimüügiga jutti poolteist kuud. Ta andis kasutatud kraami müüjatele ka hulga soovitusi, mida oma asjade mahaärimisel tähele panna. Esiteks tasub hinnata, kas sa ise ostaks sellises seisukorras kraami, sest paljud müüja hindavad oma kaupa üle.

Meie hiljutine kogemus oma diivanist vabanemisel näitas, et vahepeal on müüja kallutatus oma kasutatud asjade suhtes ka vastupidine. Nimelt oli meie senine diivan eelmiste korteriomanike pärandus, mille asemele me juba pikka aega sobivamat komplekti jahtisime. Möödunud nädalal see kauaoodatud sündmus lõpuks aset leidis ja rõõmuga käsikäes saabus kohe mure, kuhu ning kuidas me oma praeguse nurgadiivanikolaka nüüd viime.

Meie silmis oli see mõttetult suur ja veidra kujuga ning ainus (vähe rakendust leidnud) pluss oli see, et see käis päris mugavaks voodiks lahti. Ilmselt objektiivselt see otseselt kole polnudki, aga aja jooksul hakkas selle välimus mind nii rõhuma, et ristisin selle resoluutselt maailma-koledaimaks-diivaniks ning hakkasin seda nähes juba iga kord masenduse äärele sattuma.

Loe edasi SIIT.

Mis on Sammhaaval?

scroll to top