fbpx
Close

Baltic Horizoni kinnisvarafond rõõmustab investoreid kopsaka väljamaksega

Avatar

Baltic Horizon Fund (NHCBHFFT) teatas kolmapäeva õhtul investoritele rõõmsa teate, et novembris tehakse osakuomanikele väljamakse, mille kogusumma ulatub ligikaudu 2,06 miljoni euroni. Tulu ühe osaku kohta saab investoritel olema 0,026 eurot.3101

Northern Horizon Capital AS kui Baltic Horizon fondi fondivalitseja võttis vastu otsuse teha osakuomanikele rahaline väljamakse ligikaudu 1,88% ulatuses Fondi 2018. aasta kolmanda kvartali kaalutud keskmisest puhasväärtusest. Väljamakse suurus kokku on ligikaudu 2,06 miljonit eurot, mis ühe osaku kohta on 0,026 eurot. Väljamaksete viimase 12 kuu jooksev tootlus on 7,8% (eelmise kvartali seisuga 7,5%), mis põhineb Tallinna börsil oleva osaku kolmanda kvartali viimase päeva sulgemishinnal, seisis fondi poolt väljastatud börsiteates.

Väljamaksed fondi arvelt tehakse käesoleva aasta 22. novembril. Väljamakseid on õigus saada investoritel, kes on osakuomanikena registrisse kantud 19. novembril T2S arveldussüsteemi tööpäeva lõpu seisuga.

Detailsem ülevaade kvartali genereeritud neto rahavoo ja väljamakse kohta avaldatakse Baltic Horizon Fondi 2018. aasta kolmanda kvartali konsolideeritud auditeerimata finantsaruandes, mis avaldatakse 45. nädalal. Varem oli vahearuande avaldamine planeeritud 44. nädalal.

Baltic Horizon Fondi jaoks on tegemist läbi aastate üheksanda kvartaalse väljamaksega ning 0,026 eurot osaku kohta on “rekordi” (2016. aasta 3. kvartal) kordamine. Fondi seniste väljamaksete suurused ühe osaku kohta on nähtavad sellel pildil:

Tabel: baltichorizon.com

Fond on aktiivselt ka ostmas oma osakuid turult tagasi ning pärast tagasiostude alustamist on osaku hind tõusnud NAV-ile lähemale. Kolmapäevase kauplemispäeva lõpetas see hinnatasemel 1,302 eurot.

scroll to top