fbpx
Close

Admiral Markets sai võlakirjaemissioonilt vaid kolmandiku loodetud rahast

Avatar

Finantsturgudel veebipõhist kauplemisteenust pakkuv Admiral Markets AS andis teada, et 8.–19. detsembril väldanud avaliku pakkumise ajal märkisid investorid ettevõtte võlakirju 1 826 800 euro eest. Kokku osales emissioonis 306 investorit ning keskmine märkimissumma oli 5 970 eurot.

Märgitud summa jäi tublisti alla ettevõtte ootustele, kui emissiooni mahuks oli 5 miljonit eurot, võimalusega seda veel paari miljoni võrra suurendada. Seega laias laastus osteti investorite poolt ära vaid kolmandik soovitud mahust.

Ettevõte kinnitas täna võlakirjade jaotuse ja kokku 18 268 võlakirja kantakse investorite väärtpaberikontodele 28. detsembril 2017. Admiral Markets AS jätkab võlakirjade noteerimise taotlemist Nasdaq Tallinna börsil, seisab firma poolt saadetud börsiteates.

Võlakirjaemissioon mahuga kuni 5 miljonit eurot oli suunatud Balti riikide institutsionaalsetele ja jaeinvestoritele. Kokku pakkus Admiral Markets AS 50 000 võlakirja nominaalväärtusega 100 eurot. Võlakirjade intressimäär on 8 protsenti aastas ning intressimaksed toimuvad kaks korda aastas. Võlakirjade lunastamistähtaeg on 28. detsember 2027, mil emitent peab kõik võlakirjad tagasi ostma.

scroll to top